• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania o sensory... Czemu taki popularny?
#6
Poczekam w takim razie na opinie innych może sie ktoś wypowie bardziej sensownie... I przeczyta pierwszy post z zrozumieniem oraz proste pytanie postawione na początku jak i w nazwie tematu.

I proszę cię panie "Amok" nie pisz już
EDIT:
Dzięki za opinie Czyszczu

tak btw czemu ludzie przywalają się do kasy w tych czasach? już 2 osoby wytykają że 450zł za dużo... daj potrzebującym itp.

"Nie wszystkie podkładki osiągają takie same wyniki - jedne lepsze, drugie gorsze, gdyż każda ma inne właściwości. " - piszesz coś co jest oczywiste i co już wiem i wszyscy nawet nie zajmujący się myszkami wiedzą...

"Oczywiście będzie wciąż ulepszane, ale można zadać sobie pytanie po co - domyślam się, że mniej niż 1% graczy, bądź nawet użytkowników korzysta z poziomu powyżej 5000 DPI.
Mniej więcej na każdym sensorze granie powyżej 5000 DPI to katorga. Jak mówiłeś jitter daje o sobie znać"

Zdaję sobie sprawe że high dpi to tylko marketing ale ja dla samej wiedzy chcę wiedzieć który sensor może więcej a będzie miał mniej problemów lub jak je zniwelować

"Ale naprawdę, nie kupuj myszki dla zabawy, jak Ci już kasa zbywa to daj potrzebującym..." - Kolejny ból o pieniądze?
http://prntscr.com/bi9dil


Wiadomości w tym wątku
RE: Pytania o sensory... Czemu taki popularny? - Silence - 06-19-2016, 01:15 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.