• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zowie P-SR vs P-SR by BENQ
#1
Po spędzeniu kilku godzin na tej wspaniałej stronie, w poszukiwaniu idealnej dla mojego stylu gry podkładki, zdecydowałem się na produkt Zowie.
Posiadam myszkę SS Rival 300, i odczuwam akcelerację negatywną przy strzałach szybkich, z zamaszystym ruchem. Oczekuję od myszki płynnego ruchu i jak najwyższej precyzji, ze średnią prędkością, dlatego zdecydowałem się na Zowie P-SR, lecz zauważyłem na allegro dwie aukcje tej samej podkładki. Z tego czego się dowiedziałem, to podkładka P-SR by BENQ to nowsza wersja tej samej podkładki.
Na stronie znalazłem recenzję tylko starej wersji z nadrukiem w błękitnej tonacji. Nowsza wersja jest czarna z obszytymi bokami. Chętniej wybrałbym P-SR by BENQ, ze względu za brak nadruku, dzięki czemu pasuje do wszystkiego i lepiej spisuje się na takiej powierzchni sensor w mojej myszce. Boję się, że nie jest to jednak ta sama podkładka.
Ciężko mi wybrać pomiędzy starszą wersją z wadą jaką jest brak obszycia, ale ze znakomitą recenzją, a podkładką nie poddaną wnikliwej ocenie, lecz z obszyciem i bez nadruku (wolę prosty styl).
Odpowiedz
#2
Zapomniałem dodać, że przesiadam się z A4TECH X7, stąd ta akceleracja negatywna na 2 letniej podkładce.
Odpowiedz
#3
Benq kupiło zowie i odświeżyło wygląd wszystkich produktów, materiał będzie identyczny, przy okazji czarna bez wzorów powinna lepiej współpracować z sensorem.
Odpowiedz
#4
dokładnie, to to samo tylko z obszyciem i nowym designem.
Odpowiedz
#5
Dziękuję bardzo Wam za tak szybką odpowiedź, zaraz zamawiam "by BENQ", bo wydaje mi się wytrzymalsza dzięki tym obszyciom i czarna, więc będzie współgrać nie tylko z myszką, ale i całą resztą.
Odpowiedz
#6
no i git :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.