• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zamiennik diamondback 3g za 200pln?
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: logitech g100
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1000
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 5
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): nie wiem
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 55cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): csGO
  • jaką masz obecnie podkładkę: CSM Weapon of Choice M4 DM
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 2 + scroll || nie
  • twój budżet: 200pln
  • jaki chwyt stosujesz: claw
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18,9 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak 400-500
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: królik siostry przegryzł kabel
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: nie
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Głównie to już mam upatrzone myszki: Razer Abyssus 2014, SS kinzu v3, CM storm alcor. Ale przed tym logitechem miałem Razera Diamondback 3g i chciałbym aby ta myszka była podobna do jej kształtu ale ciężko teraz znaleźć coś bardzo podobnego, wyprofilowywania przycisków na palce, kupiłem g100 ale to nie to samo... Macie jakieś pomysły ?
#2
ja bym na twoim miejscu wybrał Zowie FK1, na kinzu i alcorze możesz gubić sensor, abyssus ma zupełnie inny kształt niż db 3g, już fk1 jest bardziej podobna.
#3
wszyscy polecają ta zowie ona jest aż tak dobra ?
#4
Ma za cienkie ślizgacze, rolka jest średniej klasy, mogliby montować przełączniki omrona, poza tym trudno się przyczepić do czegokolwiek innego, sensor chodzi doskonale, materiał obudowy jest świetny, robi bardzo dobre wrażenie pod względem jakościowym. Ale skoro napisałeś o cm storm alcor, możesz pomyśleć też o zowie ec1-a, te same komponenty co fk1/fk2 w profilowanej obudowie.
#5
nie ma myszki doskonałej, zawsze gdzieś trzeba iść na ustępstwa ;)
#6
ok dzieki za info a mam pytanie alcor avago 3090 i sensor sie gubi ?
#7
jak każdy A3090 ^^ przy 55cm myślę, że nie raz przy szybkich ruchu byś go zgubił :P
#8
czaje... Pytanie z innej beczki czy jest jakis sensor co sie nie zgubi przy tych 55cm?
#9
a są - PMW3310, A3988, PMW3366, no chyba, że Ci akceleracja pozytywna nie przeszkadza to lasery A9500/A9800 w lepszych myszkach też się nie zgubią.
#10
Mysle, ze tu wiekszym problemem dla sensora bedzie kolorowa podkladka, na ktorej starsze (jak adns3090 w alcorze) badz nizszej klasy sensory potrafia wariowac. Za cene tych 100 zl wiecej (zowie fk1/ec1-a) masz mysz na lata, ktorej raczej nie bedziesz chcial juz zmieniac.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.