• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka FPS/MOBA
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę -  SL Kudos RS (laser, Avago 9500, teflon), docelowo będzie SS Rival 300 (optyk Pixart PMW3310DH, teflon)
  • jaką masz  podkładkę - (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Qck
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową:
  • jaki rozmiar by Cię interesował: 32x27cm i większy
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?:
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?
  • maksymalna cena za podkładkę? - Do ~80 PLN
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu: Gram głównie w gry FPS (BF4, R6), MOBA (HoTS), HnS (Patch of Exile) i szukam podkładki która byłaby odpowiednia dla tych produkcji, ewentualnie podkładek (jeśli nie da się pogodzić tych gatunków). 
Odpowiedz
#2
Troszkę nie rozumiem, nie napisałeś czy chcesz wolną czy szybką. Ja w MOBA nie gram, lecz w FPS wolę wolniejsze podkładki (kontrola), niż szybkość. Jednak nie ma czegoś takiego ,,uniwersalnego", bo nie jestem pewien na 100% czy byłbyś zadowolony. Musisz określić czy wolisz wolniejsze podkładki (ruch z oporem) czy szybsze (jak twoja QCK). Jak wiadomo każdy ma swoje preferencje ;)
BTW dlaczego zmieniasz QCK? Ma całkiem spoko ślizg, tylko się brudzi dość szybko ;d
Odpowiedz
#3
Qck jest wolną tak btw
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#4
Wolną? Taa. Szczególnie gdy byłem u kolegi który ma Savu, czyli tą samą co ja to tam myszka pływała, a u mnie na Taito to myszka ledwo się rusza. Więc jeśli nie szybka, to zdecydowanie nie wolna.
Odpowiedz
#5
W sumie mój błąd z tą szybkością ale zdecydowanie nie jest ona tak wolna jak Taito. Napewno nie na Savu.
Odpowiedz
#6
Moja Qck już jest trochę zużyta. Trudno mi porównać Qck z czym innym bo nie używałem innych podkładek. Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem byłoby coś pośredniego miedzy szybkością a kontrolą, ewentualnie połączenie np Natec Genesis M12 Maxi, która podobno jest w miarę szybka z czymś mniejszym i wolniejszym pod FPS na wierzch. Generalnie zależy mi na podkładce, która byłaby w miarę szybka ale by można precyzyjnie na niej zatrzymać myszkę. Jednak nie chciałbym mieć problemów z celowaniem w strzelankach.
Odpowiedz
#7
Hmm, równy gładki ślizg? Szybka w miarę. i kontrola spoko? To ja tu widzę Roccat Taito - ale wersja Control. Zobacz reckę na test gear.
Odpowiedz
#8
Taito Control jest bardzo fajną podkładkę, śmiem powiedzieć, że dosyć uniwersalną. Ma trochę nietypową powierzchnię, ale z czasem zaczyna się ją nawet lubić.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.