• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka +/- 200zł.
#1
Witam,
Potrzebuję myszki, oto preferencje:
  • jaką obecnie myszkę używasz: Sttelsereis Rival 100
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska/srednia
  • w co grasz (podaj tytuły gier): raczej fpsy,w  tym cs:go
  • jaką masz obecnie podkładkę: Steelsereis qck mini
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Tak używam ze 2
  • twój budżet: +/-200zł
  • jaki chwyt stosujesz:fingertrip/palm raczej palmowy
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce: 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): ~18cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1.9cm
    A tak swoimi słowami to potrzebuję myszki za ok. 200zł. Mam Rivala 100, ale potrzebuję kolejnej msyzki, Rival mi dobrze leżał z tym, ze był trochę za krótki, zastanawiam się nad zowie FK1 bądź DM1 Pro, cos jeszcze ma wziac pod rozwagę?
Odpowiedz
#2
Moze mionix avior. Rival 100 ma dpi 500/1000.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Fakt, moje niedopatrzenie. Najbardziej skłaniam się ku DM1 PRO. Przeczytałem recenzję, a także jej różnice i podobieństwa do FK1, ale chciałbym wiedzieć, która z nich jest kszatłtowo najbliższa rivalowi 100?
Odpowiedz
#4
Dm1 pro to sensei wiec powinna byc bliższa bo Steelseries jednak.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
rival 100 to taki krotszy dm1 mialem obie, jak rival za krotki to dm bedzie idealna
Odpowiedz
#6
Dokładnie jw., DM1 powinien Ci się spodobać, do tego ma znacznie lepiej rozłożoną wagę od Rivala 100.
Odpowiedz
#7
Winkiel , Czy to ty? xD
Odpowiedz
#8
DM1 chłopie wspieraj polski rynek :))
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.