• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór nowej myszki do 250zł
#1
jaką obecnie myszkę używasz: A4Tech XGame Laser X750 Green Fire

jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1200
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska/średnia
czułość w Windows: średnia
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): brak
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 9cm
w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO
jaką masz obecnie podkładkę: SteelSeries QCK Mini
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): nie używam bocnzych
twój budżet:200-250 zł
jaki chwyt stosujesz: Palm Grip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: Prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,9-2 cm

czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak, aczkolwiek chciałbym popróbować i dostosować do swoich potrzeb
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: chciałbym lepszego,dokładniejszego sensora oraz większej płynności i wygody użytkowania
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: Tak
uwagi (np. co do wyglądu myszki):

Zastanawiałem się nad SteelSeries Rival, SteelSeries Kana v2 oraz nad myszkami Zowie ec1/ec2 lub fk1/fk2. Mimo tego jestem otwarty na propozycje, nie muszą to być akurat te myszy. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pomoc :)
#2
Imo to wybierz między DA Chroma/'13 a Zowie EC1-A. W DA masz możliwość dostosowanie dpi, ale imo trochę gorszy kształt, a w DA masz tylko 4 wartości dpi (400/800/1600/3200) ale lepszy kształt (zobacz na naszą reckę DA Chroma, tam to bardziej wyjaśniliśmy).
#3
@Hya, napisałeś " W DA masz możliwość dostosowanie dpi, ale imo trochę gorszy kształt, a w DA masz tylko 4 wartości dpi (400/800/1600/3200) ale lepszy kształt" co uznaje za wdarcie się chochlika- pierwsza część wypowiedzi miała tyczyć się Zowie?
#4
Nie, odwrotnie. Przy okazji, zowie ec-a deklasuje razera pod względem jakości materiałów, więc jeżeli 400/800/1600 dpi ci odpowiada to jest to zdecydowanie lepszy wybór.
#5
Dzięki wielkie, byłem już praktycznie przekonany co do wyboru Zowie, ale potrzebowałem kropki nad "i", którą chyba mi właśnie zapewniłeś :)
#6
Zamówienie z tej stronki będzie dobrym wyborem?
http://procpu.pl/p/1544/25993/zowie-ec1-...racza.html

+ pytanko odnośnie podkładki- jaką podkładkę do 50zł polecacie do tej myszy?
#7
pisałem w pośpiechu i oczywiście w drugiej części zdania miało być o Zowie ;)

co do podkładki to dozbieraj do Zowie G/P-SR, nie ma co kupować świetnej myszki a wybierać byle jakiej podkładki ;)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.