• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 150zł do gier
#1
  • jakie obecnie używasz? Creative hs-390
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? Nie mam pojęcia, raczej nie, bo komp stary (ok 8 lat).
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? nie
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej 775XFire-RAID (CPUSocket)
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 100% do gier
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 150zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? ważne, żeby chociaż przez kilka godzin kiedy są założone nie bolały uszy, a przynajmniej niezbyt uciążliwie
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? gram w otwartych, więc raczej takie, ew. półotwarte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? nie mam pojęcia :P ale chciałabym, żeby słuchawki były podobne dźwiękowo do tych, które teraz mam. Podaję link do informacji o tych obecnych - http://www.ceneo.pl/11379876#tab=spec )
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Nie
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Gram w okularach, dlatego zamknięte słuchawki chyba odpadają. Zależy mi też na w miarę dobrym mikrofonie, choć podobno lepiej kupić mikrofon osobno, więc na takowy mogę wyłożyć ok. 50zł (chyba, że nie będzie konieczności osobnego zakupu, bo w słuchawkach będzie jakościowo ok).
Odpowiedz
#2
weź spróbuj HD681, nie wiem jak z okularami CI będzie ale zagrają na pewno lepiej ;D do tego mic zalman zm mic1
Odpowiedz
#3
(06-08-2016, 07:58 PM)Hya napisał(a): weź spróbuj HD681, nie wiem jak z okularami CI będzie ale zagrają na pewno lepiej ;D do tego mic zalman zm mic1

Co do słuchawek wyglądają ciekawie, mam nadzieję tylko, że będą miały podobny dźwięk do obecnych słuchawek :p A co do mikro to czytałam, że jest strasznie czuły, a to byłby w moim przypadku minus, bo komp jest w centrum domu i wszystko byłoby słychać. Może jakieś inne propozycje mikrofonu do 50zl? :)
Odpowiedz
#4
MT 391 - sam kupuję, zobacz na yt...
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.