• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz za 200 - 300 zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Tracer trm 503
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1200
  • czułości w grach: średnia
  • czułość w Windows: środek 
  • w co grasz (podaj tytuły gier): RPG oraz MMO (Guild Wars, WoW) 
  • jaką masz obecnie podkładkę: materiałowy no-name, ale z wygodną żelową podkładką 
  • ile przycisków używasz w myszce: wszystkie dostępne 
  • twój budżet: 200 - 300 zł 
  • jaki chwyt stosujesz: palm 
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce: 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? praworęczny 
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni: 18,5 cm 
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego? 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: raczej nie, głównie preferuję większe myszki właśnie pod palma
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: wolalbym zostawić jaki jest
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: dwukliki na LPM i chciałbym większa ilość przycisków
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? nie
  • uwagi:  rozważam zakup bezprzewodowej, np G700s. Ciekawy model jest też G600 duża ilość przycisków, tylko nie wiem czy takie rozwiązanie jest wygodne. Poza tym preferuję wyprofilowanie dla praworęcznych. Jakiś innych uwag nie mam bo to będzie moja pierwsza "lepsza" myszka. 
    Podkładkę również mogę wymienić. 
Odpowiedz
#2
Wybierz Logitech G502, przy tym co piszesz to powinna Ci idealnie pasować. Dużo przycisków, makra, profilowana, świetny sensor, jej waga nie powinna Ci w rpgach przeszkadzać. Spokojnie nawet w FPSy jak Cię najdzie ochota pograsz.
Odpowiedz
#3
Dzięki za odpowiedź. A jakiś wariant bezprzewodowy? Czy nie warto się w to pchać? Bo bardziej myślałem nad myszką do 200 zł plus ewentualnie te 100 zł za wygodniejszy bezprzewodowy wariant. No i nie musi być Logitech mimo, że ma dobre jakościowo produkty. 
A co z podkładką? Zmiana da jakieś znaczną poprawę?
Odpowiedz
#4
Nie pchaj się w bezprzewodową jak nie musisz, do 300 zł z bezprzewodowych nie dostaniesz nic nawet zbliżonego do G502. Jak masz poprawną pozycję siedzenia przy komputerze (ramię tworzy ok 90st. albo chociaż dłoń i przedramię leżą w pozycji prostej) to nie powinieneś mieć potrzeby korzystania z żelowej podpórki. Zakup sobie taniego Natec M12, podejrzewam, że spodoba Ci się bardziej ślizg niż ten co masz teraz.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.