• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa Myszka
#1
Witam

  • jaką obecnie myszkę używasz: Zowie FK1, Bloody ZL5, A4Tech F3 Vtrack, Intellimouse 1.1A, Rat 3,
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: tylko i wyłącznie 400 (450 w rat)
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Niska/Bardzo niska
  • czułość w Windows: 6/11, Bez Precyzji wzkaźnika
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 400dpi
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 72cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CSGO, Starcraft2 , LoL i inne mniej popularne MMO
  • jaką masz obecnie podkładkę: Bloody b080
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Tylko główne / Nie używam bocznych
  • twój budżet: Nie ma znaczenia kupie nawet za 500
  • jaki chwyt stosujesz: Chyba Finger v1 (z poradnika z tej strony) czasem Claw jak się zapomnę
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? : Lewo ale gram na prawej ręce
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):21cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? : 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Przyzwyczajam się do wszystkiego ale jeśli to ma być palm to napewno nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak lecz musi mieć ten poziom 400dpi gdyż wszystko ponadto jest za szybkie
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:
  • Zowie FK1 (za płaska/za długa)
  • Bloody Zl5 (za ciężka)
  • Rat (zły sensor)
  • Intellimouse 1.1 (sensor nie radzi sobie z szybkimi ruchami / uczucie taniości)
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: tak będe kupował na allegro
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):
  • Nie chce żeby myszka miała jakiekolwiek sterowniki oraz żeby przyciski w myszce były z firmy omron pozostawia to tylko jedną firme Zowie (chyba że jest jeszcze jakaś inna)... Teraz pytanie którą serie pod mój chwyt i który model wybrać... Myślałem nad za13 lub ec2a.. Jak myślicie?

EDIT : Poprawka z switchami
Odpowiedz
#2
Zamiast najmniejszej ZA13 weź ZA11. No chyba, że wolisz żeby była mała. Ja na moją dłoń 19cm uważam, że ZA11 jest za mała.
Odpowiedz
#3
Za11 wygląda tak jak moja fk1 z podniesionym tyłem więc pewnie wezmę 12 lub 13 dzięki za podzielenie się opinią
Odpowiedz
#4
moim zdaniem EC2-A lub ZA12, myślę, że ec2 jednak trochę lepiej Ci będzie leżeć.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.