• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w doborze myszki 400 zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: używam Razer Deathadder Chroma( używałem Rival , SS Sensei , Zowie FK1 żadna nie pasuje najlepiej grało mi się na starej myszy Razer Lachesis ale chciałbym coś zmienić) 
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):Średnio-Wysoka
  • czułość w Windows:6
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):brak
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):nie wiem
  • w co grasz (podaj tytuły gier):CS GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: Zowie G-SR lub Steelseries QCK Plus 450X400
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):dwa max 3 nie używam bocznych
  • twój budżet:około 300 zł jak można coś lepszego kupić to dołożę 100 zł
  • jaki chwyt stosujesz: mieszane Palm Grip, Fingertip Grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?prawo ręczny 
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):Długość 20 cm grubość palca 2
Odpowiedz
#2
Co Ci nie pasuje w zowie rivalu , razer ? Itp
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Małe. Nie mogę przystosować ręki do nich pomimo długich godzin. Zresztą chciałbym zmienić na coś z sensorem 3310
Rival za duży delikatnie i jest wyprofilowany nie leży za dobrze w mojej dłoni
Zowie miałem FK1 ale chyba tą mniejszą wersję bo strasznie mała jest
Razer mnie wkurza pod względem oprogramowania i delikatnie pod tym profilem dla prawej ręki
Odpowiedz
#4
A co z sensei? Tez zły? Pytam o kształt bo nie wiem Co Ci doradzić, moze logitech g502
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Sensei to tragedia. Za mała. Myślałem nad Mionix 7000 bądź zowie ZA11. Chodzi głównie o to że mam dużą dłoń i nie mogę dopasować ręki . Dobrze siedziała mi w ręce Razer Lachesis
Odpowiedz
#6
Mozesz spróbować za11 w sumie , avior od mionixa bedzie mały, Castor to samo, Naos moze jedynie ale to taki 100% palm i profil nawet na palec mały i serdeczny, wiec spróbuj za11
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
Mi chodzi o tę myszkę http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...vior-7000/
Odpowiedz
#8
Avior bedzie jak sensei a nawet nie, bo sensei sie lepiej pod palma układa , wiem o jakiej myszce mowisz :p
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#9
Czyli kupować Zowie ZA11 ?
Odpowiedz
#10
Ja bym Ci DA Chrome polecił w tym przypadku.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.