• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pasta termoprzewodząca
#1
Witam, na dniach czyściłem komputer, zauważyłem, że moja pasta termoprzewodząca jest już sucha jak wióry i nadaje się do wymiany. Mam lekki problem, bo nie bardzo wiem jaką pastę kupić. Procesor i4570, boxowy cooler. Myślałem na Gelid GC-Extreme, ale nie wiem czy nada się ona pod boxowy cooler (to wgl ma jakiekolwiek znaczenie?). 

Dodatkowe pytanie:
Mam 2 karty graficzne GTX760 TF z MSI, wiem, ze jak odkręce od nich radiator, to stracą gwarancję (bedę musiał zerwać plomby). Moje pytanie brzmi, czy na tych kartach też powinienem wymieniać paste?
Odpowiedz
#2
to zależy ile czasu nie wymieniałes na grafie pasty. Na procku zwykle 2 lata powinna wytrzymać.

Kup sobie Arctic Silver Ceramique 2. Bedzie dobrze. Jest tańsza, dobra i bezpieczna. Wszystko sie sprowadza do poprawnego nałożenia pasty. Jak dasz za mało żle, jak za dużo to też nic nie da.
Odpowiedz
#3
Silver Ceramique to kupa. Mam MX-2, sporo lepsze wyniki. Nie ilość, a jakość ;) https://www.morele.net/arctic-mx-2-4g-pa...ca-159740/
Odpowiedz
#4
Złotówka różnicy

waga MX2: 3,5 grama
Silver Ceramique 2: 25 gram

różnica temperatur? 3 stopnie na korzyść MX2

No i ceramiczna jak wycieknie to zwarcia nie zrobi bo nie przewodzi prądu :D
Odpowiedz
#5
Zależy kto jak patrzy. 3 stopnie różnicy to dużo jak dla mnie ;d Szczególnie na boxowym coolerze. Ja mam właśnie tą pastę + Fera 2 i nie narzekam - temperatura nigdy nie jest wyższa niż 35 'C :D
Procek i5-2400
Odpowiedz
#6
taa chyba jak ruszasz tylko kursorem na pulpicie :D
Odpowiedz
#7
Serio, polak potrafi ;d Ramy i chlodzenie specjalnie polskie kupowałem :p A tak wogóle to gościo z OLX chce wymienić Razer Blackwidow na Cherry MX Blue chyba z podświetleniem i customowymi keycapsami (z CS GO) na mojego biednego Qpada :P
Odpowiedz
#8
Ostatnio miałem kontakt z klawą Razera w EURO RTV. Za darmo bym nie wział
Odpowiedz
#9
No tak, ale koleś wymienił (zamówił ze strony Cherry) na nowe Blue.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.