• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobór myszy.
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Razer Deathadder
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach: niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki: prawdopodobnie 1600
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°: 45 cm
  • w co grasz: CS:GO, Overwatch
  • jaką masz obecnie podkładkę: QCK+
  • ile przycisków używasz w myszce: LPM, PPM, Scroll, Przyciski boczne.
  • twój budżet: 250 zł
  • jaki chwyt stosujesz: Palm grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny?: prawo ręczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni: 19 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego: 1.9 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: 
    Pierwszym problemem jest wyprofilowanie na kciuk. Część zaznaczona granatową strzałką (na obrazku http://imgur.com/8Btu1Qe ) wbija mi się w rękę i powoduje ból oraz zmęczenie, najlepiej aby lewa część myszki była prosta. Po drugie przyciski boczne są za nisko. Po trzecie ślizgacze nie są kompatybilne z moją podkładką. W pewnym sensie mysz jest za mała ponieważ nie trzymam jej do końca prawidłowo, a gdy ułożę palce wygodnie to nadgarstek ociera się o podkładkę.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: Tak
  • uwagi: Nie mam.
Odpowiedz
#2
przy takiej duzej dloni to moze rival albo zowie ec1a
Odpowiedz
#3
(05-17-2016, 09:31 PM)Okrutnik napisał(a): przy takiej duzej dloni to moze rival albo zowie ec1a
Myślę nad rival'em, a zowie ec1-a to raczej to samo co deathadder :d
Odpowiedz
#4
Mozesz spróbować gigabyte xm300, taki większy deathadder , dzis go powinienem odebrać jak dobrze pójdzie to dam znać
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Masz jakiś stacjonarny sklep w okolicy? Być może tobie potrzebna jest myszka symetryczna i warto przymierzyć SS Senseia i potem kupić DM1 Pro, z profilowanych dużych to tylko Rival albo Kone XTD Optical (ale to cena za wysoka i waga za duża dla niektórych).
Odpowiedz
#6
(05-18-2016, 11:13 AM)t4co napisał(a): Masz jakiś stacjonarny sklep w okolicy? Być może tobie potrzebna jest myszka symetryczna i warto przymierzyć SS Senseia i potem kupić DM1 Pro, z profilowanych dużych to tylko Rival albo Kone XTD Optical (ale to cena za wysoka i waga za duża dla niektórych).

Miałeś może deathadder'a i rival'a w ręku, jeżeli tak to czy w rivalu lewa strona jest prostsza (mniej wyprofilowana)? Po drugie, kupować Rivala 300, czy Rivala 6500, wiele się mówi o tych gumach po bokach w drugim, ale ogólnie nie ma żadnych różnic po między myszkami?
Odpowiedz
#7
Miałem deathaddera , rivala a mam xm300.

Rival jest mniej wyprofilowany od da. W sumie oba sa mega wygodne , xm300 - o niej powiem tyle ze taki powinen byc deathadder :) przejdź sie do mediamarkct czy Saturn w swoim mieście i przymierz Rivala. Jesli Pasi to kup z Allegro przez xkom np za 190.

Miedzy 6500 a 300 jest taka roznica ze niby 300 ma jeszcze twardsze gumy. Za to gorszy soft i przełączniki inne troche w feelingu.

Warto dodać ze gumy nie ścierają sie od maja 2015..

Co do xm300 to mam ja dopiero godzine wiec powiem o niej cos więcej , ale leży bardzo fajnie i ciut lepiej od deathaddera tak mi sie wydaje :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
Ok dzięki za odpowiedź, niestety nie mam blisko żadnego sklepu, jedyny to mediaexpert, ale jak tam byłem to są tam myszki 10-100 zł (sklepie internetowym jest Rival). Może jakaś porada co mógłbym zrobić D:
Odpowiedz
#9
Zamów sobie do sklepu i oglądnij przed zakupem, albo zamów sobie z xkomu / morele rivala/xm300 czy co tam chcesz zawsze masz 14 dni na zwrot jesli nie ma jakis śladów używania bez podania przyczyny :) / ewentualnie wymiany. Ja tak w xkom wziąłem juz 5myszek na test i oddawałem :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#10
Ok, chyba wybiorę drugą opcję, ale jak z wysyłką ode mnie do sklepu, czym, jak? :p / W ogóle dzięki że poświęcasz czas na odpisywanie mi :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.