• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod sensor laserowy.
#1
Witam poszukuję podkładki pod myszkę Roccat Tyon obecnie używam szmacianki Ozone Ground Level L i bywa tak że czasami kursor się gubi.
  • jaką obecnie używasz myszkę - Roccat Tyon
  • jaką masz podkładkę Ozone Ground Level L
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową : Raczej hybrydę bo plastikowa zje mi szybko ślizgacze.
  • jaki rozmiar by Cię interesował: coś średniego.
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: nie
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:Raczej coś szybszego głównie pod fpsy.
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • maksymalna cena za podkładkę? 150 zł
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) Dobrze jakby była w kolorystyce czarno czerwonej, albo chociaż z czerwonymi akcentami ale nie jest to wymóg konieczny. Byle nie niebieska czy zielona.
#2
no to Zowie G-TF Speed, ale pamiętaj, że może Ci się nie przyczepić do biurka (niektórym to nie przeszkadza) ale jak coś to najlepiej wtedy docisnąć klawką lub jeszcze lepiej podkleić taśmą dwustronną :).
#3
Wygląda ciekawie tylko martwi mnie właśnie to , że podkładka będzie latać po biurku. A Steelseries Dex nadałby się ?
#4
nie wiem jak jest skalibrowany ten sensor w tyonie, bo teoretycznie na twoim ozonie nie powinien się gubić - rozumiem, że przy szybkich ruchach wariuje, tak?
#5
Tak przy szybkich ruchach w cs:go zdarza mu się zwariować, muszę wtedy na chwilę podnieść myszkę i już jest ok. Zdarza się to dość rzadko aczkolwiek, jest to dość denerwujące. A czy ten Tesoro Aegis byłby dobry ? Wyczytałem, że jest to dość wolna podkładka, ale cena dość dobra i graficznie mi odpowiada.
#6
no to wygląda na to, że wywołujesz akceleracje negatywną, obawiam się, że podkładka może Ci nie wiele pomóc, bo dalej będzie to występować. Zanim kupisz zobacz jak się sprawuje na czymś twardym (nawet na biurku, na jakimś plastiku, aluminium). Jeżeli wszędzie występuje takie zjawisko to znaczy, że sensor w tyonie ma po prostu niski max speed.
#7
Ok dzięki, potestuję mychę na blacie i zobaczę jak się zachowuje.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.