• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc z Wyborem Myszki oraz Podkładki ;)
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz:  Hama uRage  
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: używam 800 lecz mniejsze też akceptuję
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):  niska lecz też zależna (czasem nieco więcej a czasem nieco mniej) W CSGO: ustawione na : 1.3
  • czułość w Windows: 7/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):  BRAK
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): jakieś 35 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier):   CSGO
  • jaką masz obecnie podkładkę: podkładka uRage  taka jak na tym zdjęciu : https://www.google.pl/search?q=urage&biw...eMOVmKM%3A
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):  używam boczne klawisze sporadycznie
  • twój budżet: 300 zł myszka wraz z podkładką lecz jeżeli było by coś drożej też nie widzę przeszkód
  • jaki chwyt stosujesz:  CLAW GRIP 
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):  1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?  :   praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):   19,5 cm 
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?  około 2- 2,5cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?:  możliwe 
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:  tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:   aktualnie modernizuje sprzęt a aktualna myszka często ma lekkie ścinki i klawisz lewy czasem nie chce zaskoczyć 
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?  najlepiej tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): brak


Ostatnio zastanawiałem się nad myszką Steelseries Rival 300 lecz nie jestem przekonany

a chcę tą zmienić na już bardziej lepszą i wydajną myszkę bo zostało mi tylko aktualnie do zmiany myszka i podkładka (zastanawiałem się nad stelseries qck ) a obecna jest aktualnie do niczego , choć fajnie się na niej grało ;)


Proszę też o podawanie jaka byłaby najlepsza podkładka do owej myszy którą proponujecie gdyż chcę ją zmienić tak samo jak i myszkę
Odpowiedz
#2
To zalezy jaki kształt preferujes, jesli symetryk to Dm1 pro, Zowie fk1, profilowany rival 300 albo moze i nawet zwykly jak CI zlaezy na pieniąszkach i zowie eca-1/2.
Co do podkladki to mialem qck teraz mam taito i nigdy bym tego nie zamienił spowrotem. Prędkosc w jakies qck się brudzilo byla wrecz niewyobrażalna, mozesz tez sie zastanowic nad Hyperx fury.
Ohh... teraz dopiero zauwazylem, ze jednej z wazniejszycch informacji nie zamieszciles-chwytu ;p Od tego tez w sumie nawet duzo zalezy.
Odpowiedz
#3
CLAW GRIP
Odpowiedz
#4
Jak dalej chcesz claw grip w formie typowego szpona to rozważ ZA12. Jak podpadający pod palma to DM1 Pro lub FK1.
Odpowiedz
#5
(05-13-2016, 08:47 AM)t4co napisał(a): Jak dalej chcesz claw grip w formie typowego szpona to rozważ ZA12. Jak podpadający pod palma to DM1 Pro lub FK1.


A co by pan powiedział na myszkę Steelseries Rival 300 oraz podkładkę HyperX Fury ?
opłaca się taki zakup czy lepiej wybrać coś innego a lepszego ?
Odpowiedz
#6
Mi sie rivala bardzo dobrze grało claw i palm, a podkładka to w sumie jest ok , sam na nia bym zmienił swoją qck
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
Rival jest bardzo duża myszka, jedna z najdluzszych na ranku, wiec myśle ze z clawem mógłby być problem chociaz nie wiadomo, mozesz isc do sklepu spróbować, bo z dostępnością raczej nie powinno być problemu :P
Za12 też bym polecił
Odpowiedz
#8
Nie masz jakiegoś saturna lub media w okolicy żeby przymierzyć Rivala, przeważnie wszędzie je mają w tych dużych stacjonarnych. Bo wiesz, niby się da ją clawem chwytać, ale lepiej jednak przymierzyć, bo juz nie raz widzieliśmy jak ktoś sobie kupił ją pod claw gripa i potem pisze, że to jednak kompletnie nie to ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.