• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka-dziwny problem
#1
Witam, mam myszkę A4Tech Bloody Blazing A90 i mam dziwny problem.Gdy naciskam PPM lekko to jest uskok, to jest normalne ale gdy lewy przycisk to gdy lekko nacisne tez jest uskok ale na konczu jest jescze jakby klik, przytrzymanie.Prosze o pomoc, czy myszke oddac na gwarancje, mysz ma 2-3tygodnie.Czy może być to spowodowane mocnym naciskaniem tego przycisku gdy robie full auto w CS xd?
Odpowiedz
#2
Nie mam zielonego pojęcia co masz na myśli stary, ale nawet w mojej myszce, ktora ma teoretycznie najlepsze przyciski na rynku (Przełączniki) to PPM jest twardzy od lewego i to jest normalne raczej ;p
Odpowiedz
#3
Chodzi mi o to ze w lewym przycisku jest taki jakby dwu klik.Na kompie jest normalnie jeden klik ale jest tak ze czuje jakby dwa tryby ;/Czy moze byc spowodowane to tym że mocno cisne myszkę jak gram?(cisne jakos tak z przyzwyczajenie xd)
Odpowiedz
#4
Gdzie kupiłeś tą myszkę? Jak występuje dwu klik to można reklamowac raczej.
Odpowiedz
#5
W sklepie ProCpu, tylko ten dwuklik jest tak jakby tylko na myszy, jest mechaniczny.W systemie nie ma dwukliku.
Odpowiedz
#6
Czyli LPM klika 2 razy, ale w systemie rejestruje tylko 1 raz, dobrze zrozumiałem? Czy te dwa kliki są takie same pod katem dźwięku?
Odpowiedz
#7
Moze masz w sterach myszki ustawiony double click? Bloody ma własnie specjlanie tą opcje :P Ale jeśli to techniczna wada to raczej nie i zalecałbym reklamacje :P
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.