• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka[WAŻNE]- proszę o pomoc
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4 Tech A4 Tech A4 Tech EVO Mini Glaser 73D USB
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:1000 dpi (wg producenta, nie wliczam Windowsa)
  • czułości w grach: niska (w CS:GO na 2.00)
  • czułość w Windows:3/11
  • czułość w sterach myszki- nie posiada
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):  25 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: QCK +
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): nie miałem bocznych przycisków w myszce
  • twój budżet: 299zł
  • jaki chwyt stosujesz: fingertip grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce: 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo ręczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: tak
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: sensor, wielkość
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
Odpowiedz
#2
Opcji masz kilka, jeżeli chcesz palma i wolisz iść w stronę profilowanych myszek to rozważ EC1-A lub DA Chrome, jeżeli wolisz symetryczne myszki to DM1 Pro lub FK1
Odpowiedz
#3
Szczerze wolę symetryczne myszki, tylko się zastanawiam... Bo seria ZA jest dla mnie za duża? Prawda? I jeszcze jedno, bo jestem już praktycznie zdecydowany na FK1, tylko są jej 2 wersje w internecie. Jedna jest 40 zł droższa, a wydaje mi się, że różnica jest tylko w kolorze logo firmy. Mam rację?
Odpowiedz
#4
scroll inny mają ;) reszta podobno ta sama
Odpowiedz
#5
Za11 ma ten sam rozmiar co fk1
Za12 ma ten sam rozmiar co fk2
Za13 jest strasznie mała ;p
Wiec w sumie nie wiem czemu uważasz, ze za duża zwłaszcza, ze rozmiar twojej dłoni jest bardzo przeciętny ;p
Odpowiedz
#6
ZA12 byłaby dobra, jak podoba Ci się ta seria.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.