• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A4Tech Bloody A90 + A4TECH XGame X7-500MP
#1
Witam posiadam taki zestaw i mam pytanie
W myszcze A4Tech Bloody A90 w sterownikach jest opcja kalibracji sensora, lepiej ten suwak ustawić na 16 czy skalibrować myszke wtedy ustawia na 12 mam podkładkę A4TECH XGame X7-500MP. Nie jestem pewien ale chyba na 16 myszka chodzi "dziwnie" nie mówie że gorzej ale jakby ten ślizg był taki szybszy jakbym ustawił większego sensa. 
Proszę o pomoc :D
Odpowiedz
#2
a to nie jest przypadkiem zwykłe zwiększenie czułości? Jeśli tak to wiedz, że sensory z reguły chodzą lepiej na niższym DPI (w tym wypadku 12).
Odpowiedz
#3
hmm np na 10 jak ustawie to myszka się zacina na tej podkładce a na 1 to w ogóle nie reaguje.
Odpowiedz
#4
Najlepiej sie tym nie bawić bo to jest LOD
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
A co do Hz to mam ustawione na 500 też tego nie ruszać?
I czy ten sensor radzi sobie z 800 dpi? Najlepiej mi się na takim gra :)
Odpowiedz
#6
Radzi sobie spokojnie nawet do 1000 i mysle ze ciut wyżej tez ale po co :D wlasnie ja kupiłem za testy bo cena kusi :d
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
Wiesz 800 dpi to tak mi sie lepiej gra niż na 400 chociaż zaraz stestuje i 400 dpi może się okaże że to lepszy pomysł
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.