• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka :D
#21
Dużo osób mówi, że jest bardzo wygodna.
Możesz coś o tym powiedzieć? ;p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#22
ec1-a wydaje się duża i boję się czy właśnie taka nie będzie :P
Odpowiedz
#23
Mógłby mi ktoś porównać wymiary g400 , ec2-a i dm1 pro? (rival jęsli ktoś ma dużo czasu :D)
Odpowiedz
#24
http://www.test-gear.pl/sensor/

tu sa wymiary tych myszek
Odpowiedz
#25
Cytat: Dm1 pro ma avago 3310 i takie same kształty jak sensei? A sensei Raw ma oprogramowanie Steelseries engine 3 i laserowy sensor oraz jest w podobnej cenie , czy to dużo zmienia ?
Cytat: Czemu polecasz bardziej sensor optyczny od laserowego (mało się znam) , mam kilka argumentów dlaczego bym kupił , bądź nie kupił myszki laserowej ( jak np nie działanie na białych podkładkach i lepsze działanie na aluminiowych itd) , ale czy te sensory avago 3310 i avago 9500 nie mają jakiegoś dużego przeskoku pod zwględem ''działania'' itd?

Do najlepszego możliwego działania zaleca się skonfigurowanie myszy oraz odinstalowanie sterowników, sterowniki często negatywnie wpływają na pracę myszy np odczuwalnie zwiększając opóźnienie, więc jeżeli odpowiadają ci wartości dpi w myszach bez sterowników, to sterowniki jak dla mnie nie mają dużej wartości.
Sensory laserowe względem optycznych mają kilka zasadniczych wad: gorszy tzw. pixel walk czyli minimalna szybkość potrzebna do tego, by sensor zaczął rejestrować ruch, wpływa to dość znacznie na responsywność myszy przy drobnych ruchach, do tego akceleracja pozytywna na poziomie 5% - sama wartość jest akceptowalna, tylko, że w przypadku laserów jest ona bardzo nierówna, w jednym przedziale szybkości nie ma jej w ogóle, w innym jest bardzo duża, no i smoothing czyli odczucie sztucznego upłynniania ruchów, w skrajnych wypadkach odczuwa się to, jakby ruszało się myszą w kisielu.
Co do kompatybilności optyków z podkładkami nowsze optyki w większości implementacji nie powinny mieć żadnych problemów z różnokolorowymi podkładkami, jak również z aluminiowymi czy plastikowymi (no akurat DM1 pro ma problem z niektórymi), tyle, że aluminiowe czy plastikowe w przypadku potrzeb większości graczy i tak są gorsze w stosunku do materiałowych, więc dużego znaczenia to nie ma.
Odpowiedz
#26
Czy jest jakaś lista podkładek najbardziej kompatybilnych z dm1 pro? Bądź g400? Jeśli jest proszę o podanie linku , bądź własnoręcznego napisania (jeśli macie czas) , w międzyczasie sam poszukam .
Odpowiedz
#27
Do DM1/DM2

http://www.test-gear.pl/wp-content/uploa...ilnosc.jpg
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#28
praktycznie na każdej materiałowej dobrze działa, wersje DM1 Pro w sklepach mają LOD bardziej jak DM2 z naszego zestawienia.

Widziałem ją na promocji w procpu za 189 zł
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.