• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka :D
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech G400
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska , CSGO = 1.7
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 32 cm (całą podkładkę licząc od sensora , ale postanawiam zwiększyć sensivity ( bo wyłączyłem akcelerację ) albo kupić większą podkładkę )
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:Go , Payday 2 , Garrys mod 
  • jaką masz obecnie podkładkę: Steelseries QCK medal of honor (limited edition ) ( trochę przejechana )
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): używam boczne i główne :D
  • twój budżet: max 200 zł ( mogę dodać kilka dziesiąt złotych jeśli potrzeba )
  • jaki chwyt stosujesz: coś w stylu fingertip 
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+3+1 
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo 
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): około 18,5 cm lub 19 nawet :P
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? chyba ze 2 cm :P
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Raczej nie , ale jeśli będzie na mnie wygodniejszy to oczywiście :D
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak , ale chciałbym mieć trochę możliwości :D
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Ciągle jakby errory , zawiesza się , trochę nie te rozmiary 
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Ważne by była cała i dobra 
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Szczególnie ....... prawie nic , ale jakby było podświetlenie  to byłby fajny bajer , ale jeśli nie to wolę zainwestować w ''lepszą'' myszkę bez podświetlenia 
    Zastanawiałem się nad Rivalem , dobry ale trochę za wysoki jak dla mnie .Zobaczyłem Sensei'a , idelany prawie ( szkoda , że tak mało go ''pomacałem'' xD) , pomyślałem nad wersją raw lub raw navi gdy zobaczyłem cenę :PRazer deathadder też był dobry , ale były jakby niekontrolowane naciski na guziki i trochę za drogi .
    Jeśli można to kupię nawet ''droższą'' myszkę , ale używaną ( jeśli takie będą -_- )
Odpowiedz
#2
Jeżeli sensei pasowała ci kształtem to masz dreammachines dm1 pro, mysz identyczna pod względem kształtu, tyle, że lżejsza i ma dobry sensor, choć nie ma możliwości konfigurowania, bo nie posiada sterowników (tylko zmiana dpi za pomocą przycisku).
Odpowiedz
#3
Rival jest niższy od g400 ;p
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#4
Co do g400 i jej "zawieszania się" jest to dla niej typowe :)
Po jakimś czasie po prostu kabel przestaje poprawnie łączyć, da się to w łatwy sposób naprawić, ale nie wiadomo na jak długo :)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
Dm1 pro ma avago 3310 i takie same kształty jak sensei? A sensei Raw ma oprogramowanie Steelseries engine 3 i laserowy sensor oraz jest w podobnej cenie , czy to dużo zmienia ?
Odpowiedz
#6
Rival jest niższy od g400 , ale po prostu gdy wziąłem w łapę rivala to musiałem się trochę dopasowywać wysokością , a przy g400 też mi trochę to przeszkadza
Odpowiedz
#7
DM1 ma taki sensor jak wszystkie topowe myszki obecnie dostępne i tak, kształt taki sam :)
Zwłaszcza to, że ma laserowy sensor - tak, wiele zmienia :p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#8
A jeśli chodzi o ''zawieszanie'' g400 to w jaki sposób można to naprawić , bo czasem ten dźwięk trdym mnie dobija , gdy gram mecza :(
Odpowiedz
#9
Nie kupuj sensei. Jak juz to dm1. Ode mnie zowie ec1-a albo deathadder imo najlepszy kształt jesli Ci rival nje leży który tez jest bardzo wygodny, a z tańszych to ode mnie - Cm storm Alcor (z tym samym sensorem) za 150zl i bloody a90 na Avago3050 za jedyne 80zl :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#10
Chcący ją naprawić, trzeba ściągnąć 2 główne ślizgacze ;/
Wystarczy go ułożyć w inny sposób, mianowicie część, która była "wyrobiona" przy samym ujściu kabla od myszki, włożyć głębiej i dopasować na nowo.
Jednakże, musisz liczyć się z tym, że za jakiś czas problem może powrócić, dlatego też najlepiej kupić nowy.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.