• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka :D
#11
Czemu polecasz bardziej sensor optyczny od laserowego (mało się znam) , mam kilka argumentów dlaczego bym kupił , bądź nie kupił myszki laserowej ( jak np nie działanie na białych podkładkach i lepsze działanie na aluminiowych itd) , ale czy te sensory avago 3310 i avago 9500 nie mają jakiegoś dużego przeskoku pod zwględem ''działania'' itd?
Odpowiedz
#12
Ogólnie czucie myszki laserowej jest inne, może to tylko moje "gdybanie" ale takie mam odczucia.
Mój znajomy ma Drakonię, właśnie z tym sensorem i tak jak mówię, inaczej się go "czuje".
Nie chcę się tutaj zbytnio rozpisywać, więc odsyłam :)
http://www.test-gear.pl/informacje-o-sensorach/
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#13
Lasery maja mała akcelerację podczas gdy optyki nie wiec w fps sprawdza sie o wiele lepiej optyki :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#14
Właśnie chciałem o tym powiedzieć , no ale ?
Będę chciał zapytać o podkładkę niedługo , więc czujni bądzcie
Odpowiedz
#15
Podkładki to raczej nie moja działka :D
Wydaje mi się, że Amok zna się na tym o niebo lepiej :)
W ogóle, założyłem to konto właśnie przy tym temacie, gdyż miałem (w sumie, mam dalej) G400 i chciałem się wypowiedzieć, nie uważaj mnie za "wyjadacza" w kategorii myszek, co wiem to postaram się przekazać, lecz moja wiedza nie jest obszerna :)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#16
Dzieki za miłe słowa :D lubie kupować i testować myszki a potem je zwracać albo sprzedawać , miałem juz tak ok 10 modeli w 2015 roku :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#17
Nie ma sprawy, należy Ci się:)
Miałeś w swojej kolekcji EC1-a/EC2-a? :p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#18
Niestety ich nie miałem , miałem ec2 evo (poprzedni model) i deathaddera ale ec1/2-a kozak myszka :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#19
Przymierzam się do kupna, tylko zastanawiałem się czy nie wziąć EC2-a.
Dłoń ponad 19cm, nie mam problemu ze złapaniem G400.
Łapię myszkę całą dłonią, tam gdzie w G400 jest "wypustka" na kciuk, ja trzymam go dopiero pod pierwszym przyciskiem bocznym (tym mniejszym).
Innymi słowy, całą dłoń wypełniam tyłkiem myszy, nie trzymam typowo G400 stąd pewnie tak obejmuję powierzchnię.
Gdybym miał ją złapać kompletnym palmem, opuszki miałbym poza głównymi przyciskami, lecz wciąż na myszce.
Wszystko wskazuje na to by brać EC1-a, być może to taka moja fobia, bo EC1-a wydaje się bardzo duża na zdjęciach.
Przymierzałem A9 i dobrze leżała, kształt podobny, wydawała mi się troszkę za krótka ale to pewnie przez to, że nie miałem jej jak całej złapać, więc nie ma co tego uwzględniać ^^
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#20
Wez ec1 2 jest jeszcze mniejsza niz a9 a ec1 bedzie ciut mniejsza od g400
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.