• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz i podkładka
#1
Cześć!
Będę wdzięczny za pomoc w doborze myszki. Jak dotąd rozważałem A4Tech Bloody v8m lub Tt Esport talon blu. Ale nie mam 100% pewności dlatego pytam sie tez Was ;)

Obecna myszka: Budżetowe biurowe HP (model nieznany). Tzw. "myszka za dychę".
obecne Dpi: Ok. 200
Czułość: średnia
Czułość w sterach myszki: Brak
Gry: LoL (głównie), Wiedźmin, Dark Souls, Rise of Tomb Raider, FPSy sporadycznie np GTA, Rainbow Six Vegas
Podkładka: aktualnie brak. Chciałbym kupić pasującą do nowej myszki
Obecna myszka posiada tylko podstawowe     klawisze - chciałbym przynajmniej dwa klawisze z możliwością ich zaprogramowania
Grip: Coś pomiędzy claw a palm grip (jest to wymuszone przez małą wielkość obecnej myszki) Preferowałbym palm grip.
Ułożenie: 1+2+2
Praworęczny
Wielkość dłoni: Ok 19cm
Szerokość palca wskazującego: Ok. 2cm
Preferowałbym palm grip lub cos pomiędzy palm a claw
Mogę zmienić obecne ale ogólnie preferuje niższe dpi
Budżet 80-100zł
Kupno w Polsce.
Powód: Obecnej myszce psuje sie czujnik i chciałbym przesiąść się wreszcie na myszkę do gier.

Podkładka: Chciałbym kupić pasującą do obecnej myszki. Średniej wielkości. 

Z góry dzięki za pomoc :)
Odpowiedz
#2
A4tech a90
Podkładka fajna budżetowa jest w sumie z tej samej firmy akurat model x7 500mp :P
Odpowiedz
#3
Bezapelacyjnie bloody a90. 80zl kosztuje ma spoko sensor na początek wystarczy i kształt tak samo :) mam polecam ale ja testuje rożne myszki takie hobby i zwracam jak sie nie spodoba , także do 100zl top1.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#4
Tak jak przedmówcy, nie ma co się zastanawiać jeżeli chodzi o myszkę do 100zł.
Bloody A90, bylebyś nie wziął "AL90" gdyż ma laserowy sensor :)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
Jeżeli gra głównie w LOL'a to laser jest równie dobry jak optyk (a nawet czasami lepszy) równie dobrze możesz wybrać AL90.
Odpowiedz
#6
Tyle ze jest droższa i dopłaca prawie 40 zł nie ma sensu :p
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
Dzięki za rady :) Zamówiłem tego A90 i podkładkę X7 jeszcze napiszę jak mi się podoba gdy trochę na niej pogram ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.