• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz+podkładka 400 zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz:Zowie fk1
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):średnia 2.9
  • czułość w Windows:6
  • w co grasz (podaj tytuły gier):Głównie CS:go
  • jaką masz obecnie podkładkę:qck + 2mm
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): nie używam bocznych 
  • jaki chwyt stosujesz:Claw
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):To zależy na zowie używałem 1,2,2 a teraz na mniejszym noname 1,3,1
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):17 
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?7,5
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?:nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:ta
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:Na pewno mniejszy rozmiar i to co mnie denerwowało to zbierające się odpady przy przyciskach bocznych.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?ta
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):Chciałbym spróbować czegoś innego niż myszki od Zowie,z oprogramowaniem.Moim głównym faworytem jest g303. Patrzyłem też na ec2-a ale tak jak pisałem chciałbym zmienić kształt myszki 
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) Zowie fk1
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? qck+ 2mm
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):tylko materiałowe
  • jaki rozmiar by Cię interesował:podobny do qck+ large
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?:tak
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:raczej wolniejszą/wolną
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) W porównaniu do qck+2mm to fajnie jakby znalazło się szycie na bokach żeby nie odchodziła warstwa,grubość między qck+ 2mm a heavy .
    Cena do 400 zł za obydwie rzeczy ale czym mniej tym lepiej:)
Odpowiedz
#2
To może Mionix Avior?
Też myśle, ze jak kszałt logitecha CI pasuje to możesz brać :P
Co do podkładki to zowie G-sr/roccat taito :p
Odpowiedz
#3
Jak co, to mam na sprzedaż Aviora w dobrej cenie :)

A możesz przesłać foto, jaki dokładnie jest ten Twój fingertip?
Odpowiedz
#4
Aviorem raczej zainteresowany nie jestem zbyt duża mysz
Interesują mnie wymiary 120 w dół
I zrobiłem edita chodziło mi claw gripa
Odpowiedz
#5
Mniej niż 120mm raczej gamingowej myszki dobrej nie znajdziesz, a mała myszka dobra to jeszcze zowie za13 w sumie :P Szczerze to tak jak napisalem wcześniej możesz brać tego logitecha jak Ci leży, ale to też nie jest raczej myszka pod fpsy ;p
Odpowiedz
#6
Rival 100 zdecydowanie
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
Roccat Kone Pure Military lub ASUS Strix Claw (o ile przejdziesz na fingero/claw). G303 jak przymierzysz w sklepie (w ciemno nie polecam kupować) i okaże się wygodna to bierz śmiało.

Podkładkę G-SR by Benq
Odpowiedz
#8
Odświeżam temat
Zdecydowałem się jednak pozostać przy zowie i kupiłem benq za13
Jestem z niej bardzo zadowolony w porównaniu z fk1 która była za duża.
Jednak dalej nie kupiłem podkładki a moja qck+ 2mm już się trochę zjechała i nie jestem z niej tak zadowlony jak na początku
Teraz jak mam myszkę to łatwiej mi powiedzieć jakiego mousepada potrzebuje.
-materiałowa
-duża
-gram obecnie na dość dużym sensie (3,6-4 400dpi) i moja ręka nie lata po całej podkładce więc potrzebuje czegoś precyzyjniejszego ,szybszego oraz żeby ruch był gładki przy krótkich ruchach

Nie miałem styczności z podkładkami od zowie więc chcę się upewnić czy to jest dobra podkładka pod moje zastosowania.
Odpowiedz
#9
Ja zmieniłem z fk2 na ec2-a i jestem zadowolony ale skoro za Ci podeszło to dobrze :D co do podkładki to Hmm moze zowie gs-R? Dlaczego grasz na takim dużym sensie?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#10
Szybszy ruch nie będzie na SR, bardziej bym tu widział Taito Control.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.