• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do CS:GO
#1
Witam, planuje kupić myszkę do CS:GO do max.70zł.


  • jaką obecnie myszkę używasz:A4Tech N-500F
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:1000( nie da się zmienic)
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):niska
  • czułość w Windows:6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):nie ma
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):
  • w co grasz (podaj tytuły gier):CS:GO
  • jaką masz obecnie podkładkę:jakąs zwykłą ale będe kupywał A4Tech XGame X7
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):3 nie używam bocznych ale mógłbym :D
  • twój budżet:70zł
  • jaki chwyt stosujesz:palm/fingertip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?:prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):18cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?1.5cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?:nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:Tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:Jest na v-tracku, jest nieprecyzyjna ;/
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?:Tak, najlepiej w sklepie stacjonarnym które u mnie są (Alsen,Neonet)
  • i 20km dalej Media Expert, Media Markt etc.
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):Nie mam
Odpowiedz
#2
Bloody a90 w media expert jakies 80zl kosztuje :) najlepszy wybór do 100zl
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Własnie myślałem o niej i chyba się zdecyduje :P Czekam na inne propozycje :D
Odpowiedz
#4
W tej cenie nie ma nic lepszego, dopiero jak dołożysz drugie tyle to masz GX75 i CM Alcor.
Odpowiedz
#5
I rival 100 :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#6
Lepiej dozbieraj. Mnie na nówki nie stać :p i często widzę np. Rivala poniżej 100 zł na gwarancji, mało używanego. Z nówek imo to lepiej walnąć Roccat Kone Pure.
Wiesz ja kupiłem kiedyś Roccat Savu za 79 zł. Dobra do fingera połączonego z palmem. Zobacz. Jak nie to z droższych/lepszych widzę Tobie Kone Pure (tylko 5000 DPI).
Odpowiedz
#7
Zdecydowałem się na Blazing A9.Planuje również kupić do niej podkładke, jaka polecacie do 30zł?
Odpowiedz
#8
Do 30zl to m12 MIDI, albo ta od A4techa weź xm-500, z tańszych to spoko podkładka :P
Odpowiedz
#9
http://procpu.pl/p/1726/28253/a4tech-blo...racza.html Czy ta oferta jest okazyjna , sklep jest dobry?
Odpowiedz
#10
Sklep bardzo dobry , podkładka tez spoko, ja bym brał ^^
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.