• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz gamingowa
#1
Do zamknięcia.
#2
lepsze będą np. Zowie ec1/2-a, FK1, SS Rival, DA, Mionix Avior 7k, Kone MIlitary, Strix Claw, g400s, G502 od tych co podałeś
#3
refresh
#4
z tych podanych to dla mnie najwygodniejszy byłby A9 i z tego względu wybrałbym ją. Jednak wolałbym nie zjeść z 3 obiadów i kupić za 120zł Cm Storm Alcor. Jednak czy dla Ciebie A9 będzie tak samo wygodna lub bardziej/mniej jak a6 lub a7 tego nie jestem w stanie wiedzieć. Wszystkie te a4techy A(6,7 i 9) mają chyba ten sam sensor więc pod tym kątem będzie Ci identycznie. Nie lubię laserowych więc x750 (zakładając, że chodzi Ci o wersję z A9500) bym odrzucił. Niemniej może dla Ciebie byłby lepszy laser niestety nie jestem w stanie tego powiedzieć bo nie podałeś żadnych danych.

Jak grasz na niskich dpi weź coś z A3050 czyli któryś z tych a4techów z A. Jak wolisz wysokie dpi to lepszy może okazać się laser A9500.
#5
refresh
#6
a w takim CS ile masz ustawiony sens (zakładając, że korzystasz z raw_imput)? oraz ile masz kresek w windowsie jak tak na pulpicie korzystasz?
#7
refresh
#8
to wybieraj któregoś a4techa na A9500 (na allegro sobie wpisz a4tech A9500 i wybierz, który Ci odpowiada z kształtu)
#9
refresh


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.