• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz, podkładka, klaw. mechaniczna [600 zł]
#1
Co do rozmiaru dloni z tego poradnika http://www.test-gear.pl/gripy/#jakdobrac a konkretnie [Obrazek: rekawymiar-150x150.jpg] wyszlo mi ok 16cm.
Preferuje raczej palm/claw grip, bez konkretnego przeznaczenia ale napewno jakies fps'y typu Arma 3. Gorna granica za wszystko to ok. 600 zł.
Osobiscie po przejrzeniu waszych poradnikow wykombinowalem taki zestaw:
  • CMStorm QuickFire TK Cherry MX Red
  • Tesoro Sagitta
  • Natec Genesis M12 MIDI

W razie czego do testu w domu z podkladek mam jeszcze Razer Exactmat'a i Tesoro Aegis'a ale sa juz dosc mocno wysluzone dlatego szukam czegos nowego.
Klawiatura obowiazkowo podswietlana.
Za wszystko zaplacilbym 582 zł. jakies obiekcje/sugestie?
Odpowiedz
#2
Ciekawa myszką nigdy wcześniej nie widziałem jej, a same parametry ma bardzo dobre :P Reszta spoko, z tym, ze ta podkladka jest strasznie szybka podkladka i czy piszesz na klawiaturze, bo red switche są takie typowo pod granie i przez małą siłe wymaganą do aktywacji klawiszą uciążliwie się na niej pisze dość :P
Odpowiedz
#3
Pisze bardzo malo glownie do gier, co do tej myszy to tez wczesniej o niej nie slyszalem a znalazlem ja przez http://www.test-gear.pl/sensor/ (filtrujac myszy z lepszymi sensorami), no i przede wszystkim podoba mi sie jesli chodzi o ergonomie. Oprocz tego ma chyba jakies niezle switche, przynajmniej tak wynika ze specyfikacji. (10mln klikniec)

https://www.youtube.com/watch?v=y7pNAbQaBuI

W sumie rozwazam tez Tesoro Ascalon, martwi mnie tylko dziwne umiejscowienie sensora (niemal na krawedzi myszki z lewej strony). Sagitta to PMW3310 a Ascalon S3988.
Odpowiedz
#4
Żywotność przycisków nie świadczy o tym, czy są dobre czy nie.

Może rozważ myszki innych producentów, nie tylko Tesoro?

@edit: jeżeli grasz dużo w cs'a to więcej pieniędzy przeznaczyłbym na myszkę.
Odpowiedz
#5
(04-20-2016, 06:50 PM)Cryptic Anus napisał(a): Żywotność przycisków nie świadczy o tym, czy są dobre czy nie.
Switche Omron, ekspertem nie jestem ale sa chyba polecane.

W CS'a nie gram wogole, moze zaproponuj cos od innych producentow? (do 150 zł. bo na tego mechanika jestem juz raczej zdecydowany, no i tanszej podkladki takze raczej nie znajde)
W sumie przygladalem sie tez CMStorm Xornet II ktory ma przyzwoity sensor no i w sumie najbardziej mi sie podoba jesli chodzi o sam wyglad z tych 3 myszek, ale recenzje nie sa zachecajace mowa tu szczegolnie o zacinajacym/skrzypiacym i wadzącym o cos sie lewym przycisku myszy. (przynajmniej w 2 roznych testach o tym wspominano)
Odpowiedz
#6
Powiedz mi ile masz do nagdarstka od palca wskazującego?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
Okolo 19cm.
Odpowiedz
#8
Moja propozycja:
Klawiatura - Qpad MK50 na redach
Myszka - Zowie EC1-A, Zowie ZA12
Podkładka - Natec M12.

Wyjdzie też coś koło 580.
Odpowiedz
#9
Tak jak wspominalem w 1 poscie klawiatura musi byc podswietlana wiec mk50 odpada.
Odpowiedz
#10
Moja propozycja, Zowie fk1/za12 a z profili to zowie ec1-a i Steelseries rival (najtaniej 190zl)

Klawiatura to moze QuickFire tk na Brown (ja bym taka kupił) a podkładkę to albo ta co ty albo a4tech x7-500mp. Z myszek jednak przy dłoni 19 Rival dla mnie top1
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.