• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do max 250zł
#1
jaką obecnie myszkę używasz: mars 3d optical mouse rating 5v (strasznie słaba nie polecam ;d)
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:1600
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): w cs:go 1.2 a w innych grach bardzo niska
czułość w Windows: 8 kreska
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): -
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):około 23cm
w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO, cs.1.6, Lol, S.K.I.L.L., Bf4
jaką masz obecnie podkładkę:Natec Genesis M11 Logo
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): używam normlanie 2 przednie, scrolla
twój budżet: do 150zł ale jak jest jakaś super extra myszka to do około 250zł
jaki chwyt stosujesz:PALM GRIP
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku) 17.5
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?1,8
czy chcesz zmienić swój chwyt?: Jeżeli będe lepiej grał to tak xD
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak. Łato sie przyzyczajam
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:wszystko, strasznie słabo działa, scroll ledwo działa, źle mi się ją trzyma, wydaje się ciężka.
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Wole w Polsce ale jak bybyła jakaś naprawdę dobra to może być z zagranicy
uwagi (np. co do wyglądu myszki): kolor mi jest obojętny, mam małą dłoń (proszę się nie śmiać xD), nie chce też ciężkiej myszki. A może któraś z tych będzie dobra --> http://fyrestore.com/mouse/1/default/1/p...cefrom/100
Odpowiedz
#2
Zowie za13 moze, na male ręce spoko chyba :P
Odpowiedz
#3
http://test-gear.pl/forum/showthread.php?tid=1101
"02-15-2016, 07:27 PM
Dzięki biere :D Do zamknięcia"

A co z twoim poprzednim tematem, rozumiem, że nic nie kupiłeś wtedy? ZA13 powinna być dobra.
Odpowiedz
#4
Z wczesniejszym tematem musiałem sobie odpuscic poniewaz zepsuly mi sie sluchawki i musialem je sobie kupic.
Odpowiedz
#5
Ja bym Ci polecił za12 albo fk2 jak masz palm grip i dłoń ok 17cm :p

Za13 to bardzo mała i wąska myszka mimo wszystko
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#6
Nie musi być aż tak mała :)
Odpowiedz
#7
To tak: z tańszych to ja pewno alcor i rival100, a z większych do za12 , fk1 , moze rival chociaz watpię przy takiej dłoni, no i oczywiście deathadder Chroma i zowie ec1
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
Wg mnie rozważ między ZA12 a ZA13.
Odpowiedz
#9
A wdlg mnie za12 i fk2
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#10
Kurde dużo tych propozycji xD Zastanowie się poważnie ;d
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.