• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki CS:GO
#1
Witajcie! Piszę tutaj, ponieważ nie potrafię się zdecydować co do słuchawek. Sam nie wybiorę, więc może Wy pomożecie :D

Więc, bardzo lubię produkty Steelseries. Z tego też powodu myślę nad kupnem Siberia 150, gdyż jest ona w miarę przystępnej cenie oraz posiada złącze USB. Chciałbym się Was jednak spytać, czy warto? Może są jakieś słuchawki, kosztujące mniej więcej tyle samo, ale oferujące więcej? Jeśli tak, to byłbym bardzo wdzięczny, jakbyście podali modele i napisali swoje zdanie o nich.

Dodam, że słuchawki MUSZĄ posiadać złącze USB, a także dobrze by było, gdyby miały wbudowany mikrofon(jednak nie jest to aż tak wymagane).

Z góry dzięki ;)
Odpowiedz
#2
Jakim budżetem dysponujesz? Jak masz dobra kartę dzwiękowa a kupisz jakies słabe gowno na usb to nie polecam.. Wgl słuchawki na usb to głupota
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Jeśli chodzi o budżet, to do 300zł. A jeśli chodzi o USB, to niestety mam ten problem, że te wejścia, które mają być przeznaczone do słuchawek są popsute. Lekki ruch głową i muszę te złącza dociskać, żeby znów wszystko działało, co jest uciążliwe, więc myślałem, że USB rozwiąże problem. Btw, dlaczego słuchawki na USB to głupota? Niestety nie znam się zbyt na tych sprawach, ale widzę, że te droższe słuchawki od SS są właśnie na USB.
Odpowiedz
#4
Po 1 to z usb brałbym Krakeny od Razera w wersji 7.1 po drugie to znacznie lepsze sa Hyperx cloudy I ewentualnie 2 na usb ale juz droższe , po dokupieniu (posiadaniu) dobrej karty dźwiękowej słuchawki usb ci tylko psują jakość usb, no i nie podłączysz ich np do telefonu ;p
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Mam płytę główną Gigabyte GA-H55M-S2. Wiec, czy ze zintegrowaną 7.1 HD Audio Realtek ALC888B jest sens kupować drogie słuchawki, które są bez USB? Kompletnie się na tym nie znam, przepraszam ;<
Odpowiedz
#6
Kup kartę dźwiękowa na USB - ASUS U3 do tego Superlux 668b i masz 100x lepszy zestaw od czegokolwiek na USB. Do tego mikrofon zalman zm mic1.
Odpowiedz
#7
A jeśli chodzi o tego ASUS'a, to uciągnie on takiego hyperx cloud'a? Bo myślę, czy się jednak nie wykosztować na coś droższego, ale muszę się upewnić czy w ogóle będzie sens.

Mimo wszystko nie lubię oddzielnych mikrofonów ;v
Odpowiedz
#8
uciągnie Ci cloudy
Odpowiedz
#9
Okej, tylko dopytam. W recenzji tego ASUS'a u3 ktoś napisał, że sprzęt "syczy" przy bardziej czułych słuchawkach. To prawda? ;v
Odpowiedz
#10
wiesz zawsze jest tak, że jak dasz słuchawki na fulla to w końcu szum czy ,,syczenie" się pojawi ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.