• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta dzwiekowa i sluchawki.
#1
Generalnie mam dylemat i co do karty dzwiekowej i co do sluchawek. Mianowicie aktualnie uzywam SS siberia v2 z karta dzwiekowa USB i jest to poprostu dramat ;p Słuchawki wygodne ale jezeli chodzi o gry i pozycjonowanie dzwieku to jest dno i 100 metrow mulu ;p Ostatnio pozyczylem od kolegi superluxy  HD 668B, jezeli chodzi o dzwiek rewelacja, bardzo dobre pozycjonowanie i sa uniwersalne i do muzyki i do gry... ale, sa cholernie niewygodne, po 1-2 meczach w csgo uszy odpadaja. Jezeli chodzi o sluchawki to bardzo mocno przymierzam sie do zakupu Hyperx cloud core, i tu sie zaczyna tez temat karty dzwiekowej.

Jaka karte dzwiekowa mozecie polecic 200-300zl(PCI-e lub USB) prosze o wytlumaczenie jak bardzo bedzie sie ona roznila od karty asus xonar dgx i po prostu czemu warto dolozyc te pare zlotych.
Druga sprawa wlasnie sluchawki, czy warto kupic te hyperx czy lepiej kupic sobie dobra karte dzwiekowa po prostu zostac przy tych superluxach tylko sprobowac wymienic sobie pady na jakies wygodniejsze bo wiem ze mozna cos takiego z luxami robic.

Jestem ciekaw waszej opini odnosnie karty USB maya u5
Ogolny budzet nie chce zeby przekraczal 450-500zl ;]

Głownie chodzi mi o csgo czyli do gier. I nie chce roccatow ;p
Odpowiedz
#2
Kup AIM SC808 i zostań przy HD668b, z ebeya kup za kilkanaście dolarów welurowe pady. Karta będzie przyszłościowa, a kiedyś kupisz sobie jeszcze inne słuchawki o odmiennej sygnaturze.
Odpowiedz
#3
Tylko ze to przekracza moj budzet bo tak jak mowilem superluxy mam pozyczone i musze je dokupic, tak wiec myslalem o nieco tanszej karcie dzwiekowej ;p
http://www.morele.net/karta-dzwiekowa-cr...00-542090/ co powiecie na cos takiego? widzialem ze polecana karta dzwiekowa przez wielu tutaj. I do tego np bym dokupil sobie HyperX cloud core ktore moge miec za 215 zl. I czy taki zestaw juz daje rade czy bedzie bez "szalu" ze tak powiem i szkoda wydawac na to kase ;p Wiadomo nie mowie o sprzecie za 1000zl ;]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.