• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zastępca G502 Core
#1
No hej.
Szukam myszki, która mogłaby z powodzeniem zastąpić moją obecną G502.
Chodzi mi przede wszystkim o:
- lepsze plastiki (czyt. jak najmniej błyszczącego)
- mniej szpar, w których gromadzi się syf
- bardziej "terkoczący" scroll (ten w G502 ma trochę ciastowaty skok)
- OBOWIĄZKOWO 3 przyciski pod kciukiem. Może być więcej, jednak nie mniej.
- Przynajmniej jeden dodatkowy przycisk pod palcem wskazującym.

Dobrze by było, gdyby to był optyk, a nie laser.
Rozmiar nie ma znaczenia, jeśli wiesz, co mam na myśli.

Przymierzam się do:
- Asus Strix Claw (mocny optyk)
- CM Storm Reaper (laser niestety)
- G500 (znowu laser)
- G600 (także laser...)
- Rapoo V300? (słyszałem, że ma dobre przyciski boczne...)

Ogarniam sobie dzisiaj Roccata Nyth, ale ma kształt mniej wygodny od G502. Poza tym jest mega śliska jeśli mam suchą dłoń.
Mam dłonie długości 20.5 cm.

Miałem G402 kiedyś, ale zamiast kupować go znowu, wolałbym już chyba poczekać na wersję RGB.
Rolka wychylana na boki ani luźny tryb przewijania to nie mus, mogę się bez tego obejść.
Ale przydałoby się mieć chociaż 2 dodatkowe przyciski pod palcem wskazującym/środkowym.
Odpowiedz
#2
Ciężko coś dobrać, G502 najbardziej tu pasuje. Po prostu nie ma zbyt dużo myszek posiadających tyle przycisków godnych zainteresowania.
Odpowiedz
#3
(04-12-2016, 08:50 AM)t4co napisał(a): Ciężko coś dobrać, G502 najbardziej tu pasuje. Po prostu nie ma zbyt dużo myszek posiadających tyle przycisków godnych zainteresowania.
No to chyba zmoduję ją tak, żeby m. in. wytrzeć błyszczące plastiki, zredukować wagę, wytrzeć gumy na prawym boku i przykleić jakiś element na lewym... a potem kupić wersję RGB i już z większą wprawą powtórzyć to na niej. xD
Odpowiedz
#4
hehe, najgorzej z wagą, bo nie ma zbyt wielu elementów do usunięcia. Tak patrzyłem na różne myszki i zapomniałem, że Tesoro wypuścił takie coś podobnego do G502 http://www.tesorotec.pl/produkty/ascalon.html jednak ile to warte to nie wiem, niemniej cena 169 zł jest dobra, a sensor S3988 podobno tam jest (ma nawet dodatkowy przycisk na lewym przycisku). Waga jest co prawda 125 g ale nie wiem czy z kablem, czy bez (jak bez kabla, to czy ma ciężarek w środku)
Odpowiedz
#5
A gdyby usunąć z tego równania 3 przyciski pod kciukiem i zostawić 2?
Odpowiedz
#6
Mam takie pytanie czemu k*** pierwszy raz slysze o takiej myszce i to za 170zl?! :o
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
(04-12-2016, 03:44 PM)Amok napisał(a): Mam takie pytanie czemu k*** pierwszy raz slysze o takiej myszce i to za 170zl?! :o

O której? Rapoo V300?
Odpowiedz
#8
http://www.tesorotec.pl/produkty/ascalon.html O tej
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#9
(04-12-2016, 04:21 PM)Amok napisał(a): http://www.tesorotec.pl/produkty/ascalon.html O tej

Dla mnie to taki gorszy, ale tańszy G502 - ta sama waga, mniej przycisków, znowu błyszczący plastik, mnóstwo szpar, w których będzie odkładał się syf...
Odpowiedz
#10
ee nawet z 2 na boku nie ma nic ciekawego, bo mało jaka mycha ma ten dodatkowy na górze obudowy na LPM
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.