• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podkladka
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) zowie fk1
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? a4tech x7 500 mp
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiałowa
  • jaki rozmiar by Cię interesował: bez znaczenia
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: tak
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: srednio szybka 
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? tak
  • maksymalna cena za podkładkę? 100
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
Odpowiedz
#2
Zowie g-sr moze :P Roccat taito jeszcze dla srednio szybkiego ślizgu w sumie.
Odpowiedz
#3
(04-11-2016, 06:02 PM)Quelto napisał(a): Zowie g-sr moze :P Roccat taito jeszcze dla srednio szybkiego ślizgu w sumie.

aktualnie zowie podkładni nie ma, roccata miałem i zbytnio mi nie przypasował do gustu :P
co sądzisz o razer gohliatus,ss qck+, i podkładka hyperx fury pro
Odpowiedz
#4
Co Ci konkretnie nie przypasowało w roccacie? Qck jest bardzo zbliżona z tym, ze jest wolniejsza odrobine i moim zdaniem lepiej kurz zbiera, ale to moze po prostu moje zboczenie do tej podkładki :D Golathius jest szybszy od tych dwóch i też jest bardzo dobrą podkładką chociaż moim osobistym zdaniem troche droga :P Co do hyperxa to nie słyszałem za duzo o tej podkładce, wiec się nie wypowiem.
Odpowiedz
#5
(04-11-2016, 06:31 PM)Quelto napisał(a): Co Ci konkretnie nie przypasowało w roccacie? Qck jest bardzo zbliżona z tym, ze jest wolniejsza odrobine i moim zdaniem lepiej kurz zbiera, ale to moze po prostu moje zboczenie do tej podkładki :D Golathius  jest szybszy od tych dwóch i też jest bardzo dobrą podkładką chociaż moim osobistym zdaniem troche droga :P Co do hyperxa to nie słyszałem za duzo o tej podkładce, wiec się nie wypowiem.

pieniądze z golhiatusem tutaj nie grają roli jak jest dobra do cs to ją moge kupic :P
Odpowiedz
#6
O hyperze pisałem tutaj: http://test-gear.pl/forum/showthread.php...x+fury+pro
Hyperx będzie zdecydowanie szybsza od taito czy qck, musisz to wziąć pod uwagę. Poza przyczepnością (rozmiar L trzyma się w miarę, nie rusza się w ogóle gdy trzyma się na niej rękę ale dość łatwo ją przesunąć gdy nie ma obciążenia) dla mnie jest zdecydowanie lepsza od goliathusa pod każdym względem (goliathus nie jest uznawany za dobrą podkładkę), po roku ślizg zmienił się niewiele, nadal jest gładki, w przeciwieństwie do goliathusa, który z czasem dawał efekt klejenia się myszy do podkładki przez co trudno było wykonać płynny ruch. Żadna krawędź mi się nie strzępi, nawet na środku gdzie najczęściej trzymam mysz nie wygląda na przetartą. Przy okazji korzysta z niej chyba 3 graczy cs:go teamu Luminosity, widać jak na tym wychodzą :P
Jedyny problem jaki widziałbym u ciebie to cienkie ślizgacze w zowie trochę nienadające się do stosunkowo miękkiej powierzchni.
Odpowiedz
#7
(04-11-2016, 07:41 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): O hyperze pisałem tutaj: http://test-gear.pl/forum/showthread.php...x+fury+pro
Hyperx będzie zdecydowanie szybsza od taito czy qck, musisz to wziąć pod uwagę. Poza przyczepnością (rozmiar L trzyma się w miarę, nie rusza się w ogóle gdy trzyma się na niej rękę ale dość łatwo ją przesunąć gdy nie ma obciążenia) dla mnie jest zdecydowanie lepsza od goliathusa pod każdym względem (goliathus nie jest uznawany za dobrą podkładkę), po roku ślizg zmienił się niewiele,  nadal jest gładki, w przeciwieństwie do goliathusa, który z czasem dawał efekt klejenia się myszy do podkładki przez co trudno było wykonać płynny ruch. Żadna krawędź mi się nie strzępi, nawet na środku gdzie najczęściej trzymam mysz nie wygląda na przetartą. Przy okazji korzysta z niej chyba 3 graczy cs:go teamu Luminosity, widać jak na tym wychodzą :P
Jedyny problem jaki widziałbym u ciebie to cienkie ślizgacze w zowie trochę nienadające się do stosunkowo miękkiej powierzchni.
To jaka będzie najlepsz podkładka pod te moje slizgacze z zowie :p

//edit
czytałem troche na internecie i z tego co się naczytałem pod tą mysz pasuje podkładka 1mm 
http://allegro.pl/show_item.php?item=598...11194013:s
będzie pasowac ?
Odpowiedz
#8
Mowilem, ze ta g-sr powinna być dobra. Według test geara to nawet jedna z najlepszych materiałowek :P

http://archiwum.allegro.pl/oferta/podkla...33584.html

Długo nie trzeba było w sumie szukać, a na morelach też się raczej powinna pojawić znowu w najbliższym czasie.
Odpowiedz
#9
to jest archiwum :P
Odpowiedz
#10
Hahahahah faktycznie :D No cóż to moze ogarnij tego hyperxa albo pozostaje czekać na zowie, bo mysle, ze w niedlugiej przyszlosci powinna sie znow pojawic w polskich sklepach :P

Ewentualnie tutaj jeszcze znalazlem jakas oferte na amazonie :P

http://www.amazon.com/Zowie-Gear-Large-G...B00T56XWZU
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.