• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HyperX Cloud vs Superlux HMC-631 do CS:GO
#1
  • jakie obecnie używasz? Creative Fatal1ty Gaming
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? Sound Blaster X-FI XtremeGamer 0730
  • słuchawki mają być w 100% do gier
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? ~250 zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? na 1 miejscu pozycjonowanie w grze, ale komfort jest również ważny, abym nie musiał po jednym meczu zdejmować, aby głowa i uszy odpoczęły
  • jaki chcesz typ słuchawek: pół otwarte/zamknięte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? lepiej większą
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? od czasu do czasu
    Witam, czytam sporo o tych dwóch kompletach słuchawek i cały czas nie mogę podjąć decyzji, na które się zdecydować. Wykoszystywane będą one w 95% do CS:GO i tutaj zdaje sobie sprawę, że wiekszą scenę mają HMC631. Jednak obawiam się trochę o ich komfort i awaryjność bo sporo ludzi na to narzeka. Czy różnica w pozycjonowaniu na mojej karcie dźwiękowej faktycznie będzie tak duża na korzyść Superluxów, że warto poświęcić trochę komfortu?
Odpowiedz
#2
Powiem Ci, że dzisiaj doszły mi Cloudy 1. Poprzednio miałem też Fatality , i zmiana na ogromny +. Wygoda i pozycjonowanie na ogromny +. Polecam.
Odpowiedz
#3
myślę, że pozycjonowanie może być trochę dokładniejsze na HMC, do 14 dni możesz oddać jak nie zauważysz różnicy
Odpowiedz
#4
Czyli jeśli np nie chce od razu kupować obu headsetów to tak na dobrą sprawę najlepiej kupić HMC i jeśli byłyby niewygodne to zwrócić i zamowić HyperX. Ok, pewnie tak zrobię ;) Dzięki za opinie :)
Odpowiedz
#5
Tak będzie najlepiej.
Odpowiedz
#6
Proponuję abyś HMC631 przymierzył przed kupnem - osobiście nie jestem z nich zadowolony, gdyż są dla mnie niekomfortowe. Po 1h grania uszy bolą i pewnie wynika to z wielkości/kształtu głowy.
Dlatego ja Superluxy sprzedaję i szukam czegoś innego...
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.