• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór klawiatury.
#1
Budżet to max. 400 - 450 zł. ale wolałbym coś tańszego. Chciałbym klawiaturę mechaniczną. Nie wiem jaki rodzaj przełączników bo się na tym nie znam. Mam lekkie dłonie. Klawiatura byłaby przeznaczona w 97% do grania. Podświetlanie byłoby mile widziane. 
Makra i klawisze dodatkowe nie są konieczne ale jeśliby były w cenie to czemu nie?
Chciałbym podpórkę pod nadgarstek. Podoba mi się taka jak jest w A4Tech Bloody B540. 
Może być to klawiatura tenkeyless.
Odpowiedz
#2
Masz tyle pieniążków i chcesz jakiegoś a4tech kupić? :D Jak do grania to redy albo browny ale w sumie redy niby są typowo gamingowe (Zalezy jeszcze w jakie gry grasz, bo o tym nie wspomniales)

Ja tam bym CI polecił Ozone Gaming strike, nawet troche ponizej budzetu, ale nie ma tej podborki ;p
A jesli podborka musi byc koniecznie to z redami moze jeszcze Qpad mk-85 ;p
Odpowiedz
#3
Napisz w co grasz, bo do fpsów są redy, do MOBA browny i do RTS'ów blacki.
Odpowiedz
#4
Najczęściej w CS. Czasami w jakieś inne gierki(każdy rodzaj).
Co do podpórki to w sumie nie jest konieczna.
Odpowiedz
#5
Czyli Ozone albo ewentualnie Quickifre na redach będzie ideolo. Jeszcze zależy ile piszesz, ale wspomniałeś, że bardzo mało :P
Odpowiedz
#6
Przy okazji kolego powiedzialbyś skkąd twoje przekonanie dotyczące gier i najlepsze przełączniki do nich? W lola możęsz sobie grac na kazdych przelacznikoach praktycznie, moze oprocz redow i duzej roznicy nie odczujesz- duzo wiecej zalezy od towich własnych preferencji, a w rtsach są w blue bardzo poopularne, w StarCrafcie głownie.
Odpowiedz
#7
To że jakiś "pros" gra na takim sprzęcie lub go poleca to nie znaczy że ma rację. Kiedyś oglądałem streama na którym widz spytal się jakie słuchawki są lepsze do cs'a: krakeny czy cloudy i dostał odpowiedź, że krakeny są bezkonkurencyjne :)
Odpowiedz
#8
Tylko my mówimy o klawiaturach nie słuchawkach i nie mowie, ze jakoś pros cos używa czy poleca, bo oni maja często sponsorowany sprzęt. Chodzi mi po prostu, ze z taka pewnością piszesz jakie przełączniki sa najlepsze do każdej gry, nawet pewnie nie grając w każdy gatunek na tyle by moc sie o nim tak rzetelnie wypowiedzedz. Ja tam grałem w fpsy i głownie moba i swoje zdanie wyraziłem :P Jesli do csa i jeszzcze kolega bardzo mało pisze to redy będę bezkonkurencyjne raczej :P Ci do samego modelu to np Quickfirre TK na redach czy ten Ozone Strike.
Odpowiedz
#9
Ja bym rozważał Redy (Ozone Strike pro) lub Browny CM Qucikfire Ultimate, TK lub Rapid-I.
Odpowiedz
#10
A tak z ciekawości zapytam. Czy klawiatury mechaniczne ze Steelseries są dobre? Czy różnica między przełącznikami black a red jest duża?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.