• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobór myszki.
#1
Obecnie używam myszki Bloody V7. Używam DPI 800. Czułość w grach - średnia. Czułość w Windows - 6/10. Ilość cm aby zrobić obrót 360 stopni - ok. 25 cm. Gram głównie w CS i z rzadka w jakieś strategie. Moja podkładka to: Tesoro Aegis X3 Virtus.Pro. Mój budżet to 250 zł. Stosuję chwyt palm z lekko ugiętymi palcami. Mieszanka claw i palm. Ułożenie palców to 1+2+2. Jestem prawo ręczny. Długość dłoni to 18 cm. Szerokość palca to 1,8 cm. Nie chcę zmieniać chwytu. Zastanawiałem się nad czymś z Zowie.
Odpowiedz
#2
Myślę, że Zowie FK2 lub ZA 12 będą dobre.
Odpowiedz
#3
Mysle ze bardziej fk2, sam mam ten sam chwyt i dłoń i mam fk2 i jest bardzo wygodnie i dpi tez gram 800 :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#4
Tzn. Ja mam 15 lat i może mi jeszcze ręka urosnąć. Ojciec ma rękę ok. 2 cm dłuższą. Kupować już przyszłościowo czy jeszcze spokojnie z tym?
Odpowiedz
#5
To kup fk1
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#6
Weź lepiej FK1, w tym wieku to za rok rękę będziesz miał już większą. Rozważ ewentualnie DM1 pro (którą możesz przymierzyć, mierząc SS Senseia w stacjonarnym, będziesz miał porównanie do FK1, jak Sensei okaże się za szeroki to weź Fk1).
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.