• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Monitor 144hz lub 120hz
#1
chciałbym zakupić monitor 144hz lub 120hz za najmniejszą możliwą kwotę ( 1000 zł odpada )
Odpowiedz
#2
AOC G2460FQ obadaj sobie ten monitor jest za 999 zł na morelach.
Myszka:Logitech G403
Podkładka:Roccat Taito King Size
Słuchawki:Logitech G533
Klawiatura:Logitech G PRO Keyboard
Odpowiedz
#3
spx, jest :) tnx! ale jeszczę dozbierać muszę
Odpowiedz
#4
BenQ ale niestety poza Twoim budżetem
Odpowiedz
#5
Kup sobie Asus VG248QE 144 Hz. Bardzo dobry monitor i nawet cena podobna. Mnie udało się kupić nówkę za 1100 zł i najważniejsze ma wejście DisplayPort!
Odpowiedz
#6
Trochę czytałem o 144hz.
Do CS:GO - BenQ XL2411Z co prawda nówka to 1200zł ale można na olx czasami znaleźć używkę (3-6 miesięcy) za 1000zł. Możliwość pobrania ustawień profesjonalnych graczy z neta i ogólnie wydaje mi się, że najlepszy pod względem CS:GO
Asus VG248QE Podobny do BenQ jednak w jakimś teście który oglądałem można było zauważyć ciut lepszą kolorystkę od benq więc jeżeli grasz w inne gry niż CS:GO to jak najbardziej trafny produkt. (na olx jest kilka po 1000zł używek które mają po 3-6 miesiecy)
Za 1100zł na allegro masz nówke iiyamke GB2488HSU którą używa bodajże Kendo z morele i słyszałem kilka dobrych opinii o tym monitorze.
Za 1100zł masz również dosyć przyjemnie wyglądającego Acera. : https://www.morele.net/monitor-acer-xb24...or-750697/ . Mało jest recenzji o nim na youtube ale wydaje się w porządku.
Co do AOC. Miałem okazję przetestować u znajomego. Monitor po prostu wydaje mi się biedny w co niektóre funkcje i wyglądem też nie zachwyca. Po prostu najtańszy z tych wszystkich (nówka ofc).
Osobiście brałbym ASUSa (którego będę prawdopodobnie brał za 2 miesiące) albo jeżeli posiadasz mniej pieniędzy to iiyamke ewentualnie poczytał o tym Acerze.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.