• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta dźwiękowa do 300zł
#1
Witam, jak w tytule poszukuje karty dźwiękowej do 300zł
Aktualne słuchawki to SS fluxy ale na to nie patrzcie bo i tak w najbliższym czasie kupie sobie coś lepszego ( jakieś propozycje słuchawek też możecie przy okazji podać).
Nie posiadam aktualnie karty dźwiękowej. Patrzyłem wcześniej na Sb omni lecz w sumie to jest karta na usb gdzie ja posiadam (tak mi się wydaje że jest na to miejsce) miejsce na mojej płycie głównej (PCI bodajże, zdjęcie podsyłam), moja płyta główna to Asrock P67 PRO3 (B3)
Jeżeli chodzi o proporcje użytkowania to dajmy tak 70% gry, 30% muzyka. Gry to oczywiście o Cs-a mi głównie chodzi bo tutaj jest mi dźwięk najbardziej potrzebny. Muzyka głównie rap lecz tykam się wszystkiego od elektronicznej po klasykę jak najdzie ochota :P
Co możecie mi polecić, co waszym zdaniem będzie najrozsądniejszym wyborem?
Z góry dzięki za pomoc
a tutaj screeny
http://imgur.com/a/EXyRL
#2
Pod PCi weź co najwyżej Xonara DG, może się okaże, że w zupełności Ci wystarczy a wtedy pozostałą kwotę dołożysz do słuchawek.
#3
To nie lepiej już dopłacić do tego Sb Omni? to że będzie pod USB a nie w komputerze to mi nie przeszkadza, ciekawi mnie to czy jest jakaś różnica między takimi rodzajami kart tzn zewnętrznymi a wewnętrznymi. Słuchaweczki też mam zamiar dokupić sobie później jakieś porządne też tak do +-350zł więc nie chce teraz też kupić czegoś co mogło by nie wiem nie współgrać z późniejszym zakupem albo nie wykorzystywać mocy słuchawek czy coś w tym stylu
#4
Xonar będzie ok, do wszelkich słuchawek do 350 zł. SB weź jeżeli priorytetem są gry, pod katem muzyki będzie to poziom xonara, chyba, że lubisz specyficzny narzut na dźwięk Creativa jak ja, wtedy SB też będzie dobrym wyborem (ale tego pewnie nie wiesz, skoro nie miałeś kart SB wcześniej). Bardziej muzycznie i lepiej od Xonara wypadnie np. Audiotrak prodigy Cube, który nie ingeruje znacząco na charakterystykę samych słuchawek - jak mają grać dobrze to zagrają.
#5
Chyba faktycznie wybiorę tego SB Omni. Dzwięk w Csie jest mi bardzo potrzebny, a jeżeli mówisz że muzycznie będzie to samo, to jak na moje aktualne warunki pod muzykę i tak będzie lepiej niż jest teraz, a to powinno mi w zupełności wystarczyć. Żadnym audiofilem nie jestem, po prostu szukam czegoś co będzie lepsze od tego co mam teraz i w zupełności starczy mi na przyszłe lata pod kątem muzyki jak i gier. W przyszłości chyba po prostu kupie sobię Kavy 5.1 analog i ewentualnie jakieś inne do muzyki i powinno styknąć jeżeli chodzi o moje wymagania.
#6
Jak tak, to omni powinna wystarczyć.
#7
Zamówiłem Omni, dzięki za pomoc i temat do zamknięcia.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.