• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz pod Fingertip Gripa dla osoby leworęcznej
#1
Jaką obecnie myszkę używasz:
 Obecnie używam myszki z zestawu Logitech Mk250 (tak to wygląda http://article.techlabs.by/img/article/3...view_1.JPG )

Jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:
Trudno powiedzieć, ale to stara i bezprzewodowa myszka więc pewnie niskie.

Czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Wysoka

Czułość w Windows: Maksymalna

Czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): Nie posiada

Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Około 8-9 cm

[*]W co grasz (podaj tytuły gier): Różne gry, ostatnio głównie w CS:go

Jaką masz obecnie podkładkę: Nie mam ale mogę używać

Ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Nie mam bocznych przycisków ale chciałbym mieć i zapewne bym używał.


Twój budżet: Do 350 zł

Jaki chwyt stosujesz: Fingertip Grip

Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):  1+2+2

Jesteś lewo czy prawo ręczny/a: Leworęczny

Jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): Około 18 cm

Jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku): Niecałe 2 cm

Czy chcesz zmienić swój chwyt: Nie, nie planuję

Czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie: Tak, nawet preferowany (wyższy)

Co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło: Nie działa scroll, zresztą nie jest to myszka przystosowana do gier (jest bezprzewodowa, ma niskie dpi, mało precyzyjna itd)


[*]Czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce: Najlepiej by było ale jestem w stanie zrobić wyjątek jeśli przesyłka będzie możliwa do odbioru w Polsce i darmowa/tania

uwagi (np. co do wyglądu myszki): Proszę o myszki przystosowane dla leworęcznych lub symetryczne. Nie mam Bluetooth w komputerze.
Odpowiedz
#2
Ja widzę dla Ciebie Zowie ZA13 (przełączasz profile z praworęcznego na leworęczny). Powinna Ci w 100% przypasować.
Odpowiedz
#3
(04-04-2016, 08:23 AM)t4co napisał(a): Ja widzę dla Ciebie Zowie ZA13 (przełączasz profile z praworęcznego na leworęczny). Powinna Ci w 100% przypasować.



Hmm z tego co patrzyłem to ta myszka ma 120 mm. Musiałbym ją potrzymać w ręce żeby z pewnością ocenić ale wydaje mi się że będzie dla mnie za duża. Jestem przyzwyczajony do myszek mierzących około 10 cm. Może jakiś mniejszy model?
Odpowiedz
#4
To może Cm Xornet II, ale ma słabszy sensor.
Odpowiedz
#5
(04-05-2016, 07:30 AM)t4co napisał(a): To może Cm Xornet II, ale ma słabszy sensor.



A to mysz symetryczna? Bo jak wspomniałem jestem leworęczny.
Odpowiedz
#6
Moze roccat lua? Ma 115 długości ewentualnie kinzu v3, albo Asus rog sica (najlepszy sensor) najmniejsze myszki maja ok 115mm wiec do takich niestety musisz przywyknąć :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
A no tak zapomniałem, właśnie będzie problem z małymi myszkami symetrycznymi, jest jeszcze właśnie ASUS Sica całkiem dobra, ale nie ma bocznych.

Na twoim miejscu zastanowił bym się jednak nad przyzwyczajeniem do ZA13
Odpowiedz
#8
Na wstępie chciałbym podziękować za dotychczas okazaną pomoc :). Z wymienionych przez was myszek zainteresował mnie ten Asus, jednakże przeszkadza mi w nim właśnie wielkość (Moja obecna myszka ma chyba około 10 cm i szczerze to chciałbym jeszcze mniejszą). A powiedzcie co sądzicie o myszce Razer Orochi 2015? Bo natrafiłem na nią podczas poszukiwania czegoś dla siebie. Jest mała, ma 8200 DPI i zastanawiam się czy jest lepsza od Asusa. Moglibyście coś na ten temat powiedzieć?
Odpowiedz
#9
Szczerze, ja bym nic nie brał od razera ... oprócz detchadder'a :) i to jest mysz bezprzewodowa, a ta technologia dopiero się rozwija ;) (jako tako można grać na modelach zaczynających się ceną 500 zł ale nadal są sporo w tyle z przewodowymi )Bierz Zowie ZA-13, same plusy : symetryk z przyciskami z obu stron, najlepszy na świecie sensor optyczny, łanie wygląda, długa żywotność przełączników i najważniejsze że firma zowie nie pisze pięknych słów o twojej nowej rodzince tylko robi to na czym się zna ! (razer według mnie zna się na klawach, myszce [detchadder] i w szczególności na headsetach ) Według mnie z razera to tylko detchadder jest warty uwagi ( ale też czytałem o masie uszkodzonych myszy dostępnych w sprzedaży, nie wiem jak to z tym jest ) Przyzwyczaisz się do piękna zowie która wyśmienicie leży w dłoni (sam używam fingertripa). Nic krótszego i w miarę dobrego nie znajdziesz jeśli chodzi o symetryk oraz o fingertrip a nie claw

Sry za niegramatyczną pomoc xD
Odpowiedz
#10
orochi jest mega awaryjna, unikaj
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.