• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zowie fk2 vs ec2-a vs dream machines dm1 pro
#1
Siemanko tak jak w temacie nie mogę się zdecydować na myszkę Do cs go. Moja ręką jest długa na 16 cm i szeroka na 8 cm . Posiadam grubą podkładkę qpad uc 90 i myche podpinam pod zowie Camade  :) która myszka będzie dla mnie najlepsza i najbardziej precyzyjna? Zowie ec2-a  fk2 czy dream machines dm1 pro
Odpowiedz
#2
Hmm, podstawowa kwestia jest taka, ze fk1 oraz dm1 sa symetryczne, a eca-2 lekko wyprofilowana do prawej. Ja jednak szedł bym za modelem ec, lecz poza kształtem watpię by były jakieś diametralne różnice miedzy nimi. W dn1 mogą byc lepsze przyciski niż zowie, ale to raczej tylko te boczne, bo tka jest najwieksza i chyba jedyna wada zowie, wątpliwa jakość bocznych przycisków.
Odpowiedz
#3
główne przyciski w DM1 są zdecydowanie lepsze od Zowie pod kątem kliku (bardziej chrupkie), są również lżejsze. Docenisz to głównie w RTS'ach bo w FPSach nie jest to aż tak ważne (przynajmniej nie tak istotne z punktu zwiększania osiągów). Scroll jest dużo lepszy od Zowie (zreszta jaki nie jest ;p) reszta to w sumie podobnie, można kierować się kształtem. U ciebie to główny problem polegać będzie na tym, że masz bardzo małą dłoń i z tego względu w ciemno wybierałbym miedzy ec2-a a fk2, jeżeli masz możliwość sprawdzenia kształt senseia i się okaże, że rozmiar Ci pasuje to śmiało bierz dm1.
Odpowiedz
#4
ogolnie to posiadam kinzu v3 ale sie martwie czy bedzie dobra ec2a bo jest profilowana
a roznica precyzji fk2 i ec2a raczej nie ma ?
Odpowiedz
#5
A fnatic gear flick byla by dobra????
Odpowiedz
#6
Szczerze to sam mam filcka i jesstem zadowolony, lecz ja bardziej gram w moba weic zalezalo mi na przyciskach,a do csa lepsza powinna być Eca-2 :P
Odpowiedz
#7
Przy dłoni długości 16 cm to dm1 i flicka bym sobie odpuścił, będą za długie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.