• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka jaką wybrać ?
#1
Witam, jestem tu nowy i chciałbym się was poradzic. Myslałem nad myszka od Zowie tylko nie wiem która będzie najlepiej pasowac do mnie.


[*]jaką obecnie myszkę używasz: Tracer scout
[*]jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800 DPI
[*]czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
[*]czułość w Windows: 6/11
[*]czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
[*]ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):
[*]w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO, h1z1, ISS (głównie w cs go)
[*]jaką masz obecnie podkładkę: A4Tech X7 Gaming 500mp
[*]ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):
[*]twój budżet: 250zł
[*]jaki chwyt stosujesz: palm/claw grip coś pomiędzy (na obecnej myszce ale na nowej moge zmienic jedynie na claw grip jak trzeba będzie)
[*]jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
[*]jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: Prawo
[*]jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18 cm
[*]jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku): 2 cm
[*]czy chcesz zmienić swój chwyt?: jak trzeba będzie to moge zmienić ale tylko na claw gripa, palm gripem probowalem grac i gra sie nawet dobrze tylko obecna myszka jest za mala i troche nie wygodnie sie gra ale w normalnym uzytkowaniu palm denerwuje mnie
[*]czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tylko 400 DPI lub 800 DPI
[*]co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: tak jak mówiłem jest za mała i przy szybszych ruchach sensor sie gubi
[*]czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: wolałbym z Polski 
[*]uwagi (np. co do wyglądu myszki):
Odpowiedz
#2
Jak do csa to eca-2 powinna sie zmiescic w budżecie, a jest naprawde genialną myszką do fpsów i złapiesz ją raczej kazdym chwytem. Też zalezy czy wolisz lekki profil czy w zupelnosci symetryk, bo w takim badz razie mozesz na fk2 jeszcze zobaczyć :D
Odpowiedz
#3
(03-31-2016, 06:44 PM)Quelto napisał(a): Jak do csa to eca-2 powinna sie zmiescic w budżecie, a jest naprawde genialną myszką do fpsów i złapiesz ją raczej kazdym chwytem. Też zalezy czy wolisz lekki profil czy w zupelnosci symetryk, bo w takim badz razie mozesz na fk2 jeszcze zobaczyć :D

Wiesz nigdy nie trzymalem myszki z profilem tylko symetryczne wiec nie wiem jakby mi sie trzymalo. A symetryki kazde mi odpowiadaly jakie trzymalem. Wiec pewnie fk2 wezme, chcialbym zobaczyc ta ec2-a ale nie mam jak sprawdzic czy by mi odpowiadala :D
Odpowiedz
#4
Szczerze to ten profil w eca-2 nie jest za duzy, wiec mysle ze dzialalby tylko na plus. Do tego w ec masz szpanerskie ledy :D W sumie to teraz sprawdzilem i eca-2 jest minimalnie rowniez mniejsza, wiec jesli masz dosc podobną reke do mnie to składniałbym się szczerze ku temu 2 modelowi, a uwierz mi ze ten kszałt jeszcze polubisz :D Mogę zostawić jeszcze fajną recke:
http://bit.ly/1RPUyNN
Odpowiedz
#5
ja bym ZA12 wybrał na twoim miejscu
Odpowiedz
#6
Za12 ma taki inny profil troche od Fk i ec, ponieważ tamte są raczej bardziej płaskie i krótsze przyciski, a ten model akurat jest wyższy na środku i dłuzsze przyciski ma :P Ale wiadomo według preferencji, ja i tak uwarzam, ze jak ktos ma mozliwosc to niech pojdzie zobaczy do sklepu ktora lezy najlepiej.
Odpowiedz
#7
Ogólnie to raczej własnie seria ZA się tym charakteryzuje :P
Odpowiedz
#8
Ja własnie nie mam za bardzo możliwości zobaczyć jak leży i wgl wiec dlatego jest większy problem którą wybrać :D Ale chyba jednak wezme fk2 bo nie wiem jak będzie mi leżeć ec2-a czy przypasuje mi ten profil. I tak jak mówicie że seria ZA jest dłuższa i wyższa to tak pod claw gripa lub mieszanke palm i claw gripa to myślę że to tak nie za bardzo. Najlepiej by było sprawdzić jak leży i wtedy bym wybrał a tak to lipa i to jest takie kupowanie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.