• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mouse bungee
#1
Siemka,
Własnie kupiłem sobie nową myszke (Dzisiaj doszła :D), lecz problem tkwi w tym, że w poprzedniej kabel był z 2x krótszy, a że teraz mam komputer jeszcze bliżej (z pół metra), wiec troche jest to irytujące. Poszukuję w takim razie jakiegoś naprawde najtańszego za 20zł najlepiej mouse bungee zebym mogl tego gryzonia wygodnie uzywac :P Nie zamierzam nigdzie z nim jezdzic raczej wiec jedyne czego oczekuje to zeby spełniał po prostu swoja funkcję oraz był w miare mozeliwosci tani. Wiem, że samemu mógł bym poszukać, ale pomyslalem ze pewnie ktos ma cos sprawdzonego juz i moze mi polecic, a po za tym nie jestem najlepszy w szukaniu takich rzeczy :D
Odpowiedz
#2
http://pl.aliexpress.com/item/New-Mouse-...4.1.bFWZZt masz ;]
Odpowiedz
#3
O kurde niezłe terminy na alieexpress mają :D Może na alledrogo coś znajde :P Tak szczerze to powiedz mi czym rozni sie takie bungee od takiego "zowie" za 60zł oprócz znaczka? Przeciez to spelnia swoja role i to :P
Odpowiedz
#4
czasem trzeba kombinować na uchwycie, żeby kabel nie wypadał jest lżejszy (chyba). Zresztą zowie nie ma najlepszego MB. Roccat Apuri jest imo najlepszy.
Odpowiedz
#5
No ta.. Tylko 130zł za głupi "trzymajnik" do kabla to chyba dużo troche :D Choc wiadomo jak dla kogo :P No nie wiem chyba obejdę się bez niestety, bo poza alieexprexx nie znalazlem nigdzie taniej niż 50zł, co prawda uzywke tego razera ale razem z wysyłką i tak 59zł :P
Odpowiedz
#6
Kup zowie mouse bungee zowie camade 40-50zl.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
Zawsze możesz skorzystać z taśmy ;p
Odpowiedz
#8
Na aliexpres 5-6$, Hya dał Ci link.
Odpowiedz
#9
Ja kupiłem na Aliexpress ale ma jedna wade.... kabel wypadał i musiałem taśmą obtoczyć. To łoże plastikew na kabel jest za szerokie. Po użyciu taśmy jest ok
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.