• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do gier do 200 zł (max 250 zł)
#1
Witajcie!
W skrócie chciałbym zmienić obecną mysz( już raz rok temu chciałem w wakacje, ale poozotałem dalej przy mojej x760h). Powiedzmy, że jestem w stanie wydać na mysz do 200 zł, bo nie uważam się za jakiegoś profesjonaliste, żeby 300 zł dawać na mychę, przynajmniej tak uważam. Mój chwyt to clawgrip, wyrobiony przez moją obecną myszkę, która jest krótka i z uwagi na nią wyrobiłem sobie claw gripa, przynajmniej tak sądzę po 4 latach spędzonych z tą myszą.
Moja mysz: A4Tech X-760H White
Rozdzielczość w grach: 1920x1080
DPI: 800  uwaga czasem raz na ruski rok jak przechodzę w tryb bycia pro, to nawet sobie dam 400 dpi i rozdzialke 1280x720
Czułość w grach: dla przykładu CS:GO to 2,85 (około)
Czułość w Windows: 6/11
W co gram: Na pewno nie tylko w CS:GO, w którego gram raz na jakiś czas, gram we wszelkie fpsy, tpp, przygodówki, także nie szukam myszy typowo pod CS:GO, gdyż mam tylko momenty kiedy w niego gram a potrafię w niego nie grać nawet pół roku. Ale mysz, która z CS będzie fajnie działała też jak najbardziej by było miło
Podkłądka: SS QCK 320x270
Budżet: Max 200 zł, chyba nie ma sensu dawać powiedzmy 250 zł, chyba że coś jest warte grzechu.
Chwyt: CLAWgrip
Uwagi: dobre wykonanie, żeby zaraz się wszystko nie starło, dobra współpraca z moją podkładką
Powód zmiany: nowe doznania
Długość od nadgarstka do konca palcó to ponad 18,5 cm
Na mojej myszce układam palce w sposób 2+2+1
A oto myszki, które mnie zainteresowały:
MIonix Avior 7000

http://allegro.pl/as...6075543395.html

Cougar 550m

CM Storm Alcor 4000 DPI

CM Storm MIzar

Cougar 450M

DM2 Comfy

Qpad dx-20

DM1
Roccat Kone

Któe  z tych myszek mi polecicie, a które mam odrazu skreślić?
Mysz musi wyglądać, dlatego brzydkie zowie odpadają, szukam czegoś fajnie świecącego.. 
Odpowiedz
#2
Jak piszesz "nowe doznania" ;) to pierwsze co mi się nasuwa to DM2 Comfy. Jednak zmienisz całkowicie chwyt z claw gripa. Czy taka zmiana będzie Ci służyć nie wiem, ale będą to zdecydowania nowe doznania i jako uniwersalna myszka powinna się dobrze sprawdzić.
Nic podobnego kształtem do tego co miałeś i godnego polecenia nie ma, więc pod w miarę claw gripa Avior, natomiast z mniejszych myszek Kone Pure lub przejście na fingera i wtedy Strix Claw.
Pytanie zasadnicze, czy liczysz się z koniecznością zmiany chwytu?

ps. praworęczny jesteś?
Odpowiedz
#3
Wiesz co, mój chwyt raczej został uzyskany przez stosowanie takich małych myszek jaką mam obecnie, więc nie wiem czy mógłbym zmienić chwyt na jakiś inny, nie sprawdzałem tego nigdy. Nowego Asus Strixa jestem w stanie zdobyc za 159 zł. Musiałbyś mi powiedzieć czy jestem w stanie się przyzwyczaić do zmiany chwytu. :) Jestem leworęczny, ale używam myszki w prawej ręce, gdyż lewą nie potrafię ( nauczony od małego) :). Na pewno szukam większej myszy od mojej obecnej, ona byla dla mnie za lekka i za mała... Słyszałem, że Strix jest pod clawa też i wygodnie siedzi w dłoni.
Odpowiedz
#4
Jest szansa, że Claw będzie pasować. Za 159 zł w sumie warto brać.
Odpowiedz
#5
Koleś, który ma tyle samo dlugosci i chwyt claw, mówi, że myszka siedzi mu idealnie, więc może i mi przypasuje. A ten Avior? Jest w ogole w dystrybucji polskiej? Bo swego czasu nie bylo. No i jak z innymi myszkami na moj chywt do tych 250 zł, czy tylko ten strix byłby za 159 oplacalny dla mnie? no i mam nadzieje ze ten Strix bedzie fajnie dzialal na mojej pokladce?
Odpowiedz
#6
Tak, Avior jest w polskiej dystrybucji. Będzie działać każda myszka z sensorem 3310 na Qcku. Możliwe, że kone pure military też by przypasował z tych mniejszych. Tak, to tyle.
Odpowiedz
#7
I rozumiem, że te wszystkie większe to już nie będzie mi wygodnie. Czyli Asus Strix, Avior i Pure military to jedyne dla mnie ciekawe propozycje. Chyba kupię tego Strixa za 159 zł. Ostatecznie dobra decyzja?
Odpowiedz
#8
Myślę, że dobra. Z takich mniejszych myszek nie ma nic więcej.
Odpowiedz
#9
Rozumiem, że te większe są automatycznie na palma tak?
Odpowiedz
#10
może bardziej palmo/claw
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.