• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do 150 zł
#21
Ale on chce te Krakeny bo "Isamu je ma xD (bosz...)" i mu się podobają ... hmmmm jakoś spróbuje mu to wytłumaczyć albo lepiej, pokażę wasz post xD
Odpowiedz
#22
Tylko on nadal utrzymuje że srakeny są lepsze ... co poradzić, cebulactwo xD
Odpowiedz
#23
Niestety często tak jest, że osoby za wszelką cenę chcą jako ich pierwsze droższe słuchawki jakieś twory typu Krakeny, dopiero później odkrywają, że to jednak więcej w nich było reklamy niż dobrego dźwięku.
Odpowiedz
#24
Moje Superluxy HD681 EVO2 były już 2 razy lutowane. Za pierwszym razem chińczyki w środku źle do pałąka się przylutowały. Za drugim razem ten dyndający kikut jack wewnątrz gdzieś się przerwał. Obciąłem jednego kabla jack-jack co ze słuchawkami był i wlutowałem w miejsce starego upychając max do środka słuchawek:D

Tragedii nie ma, ale szału też nie jeśli chodzi o jakość wykonania. Natomiast dźwiękowo są niczego sobie:)

Dodatkowo zaczyna mi się obrywać ta "skórka" pod pałąkiem słuchawek. Jak się urwie do końca to będę musiał znowu je rozbierać i wymienić na jakąś inną:)


Z perspektywy czasu wybrałbym jednak jakieś otwarte słuchawki o innej konstrukcji pałąka. Coś ala Takstar HI-2050 http://forum.mp3store.pl/blog/53/entry-8...ar-hi-2050-
Ale w dalszym ciągu z przetwornikiem co najmniej 50mm i wokółuszne :) no i o wyższej impedancji.. od integry już się uwolniłem:D Bo na integrze te Superluxy HD681 nie grają, wbrew powszechnej opinni.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.