• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką mysz wybrać
#61
Hmm a ta z białą rolka jakąś inną nazwę nosi czy po prostu Zowie FK1
Odpowiedz
#62
Wszystkie nazywają się tak samo, trza patrzeć na logo/kolory
Odpowiedz
#63
(03-30-2016, 09:08 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): Wszystkie nazywają się tak samo, trza patrzeć na logo/kolory
Chyba nie, Zowie ZA  taka nazwa :)
Odpowiedz
#64
Są 3 rodzaje, jaki najlepszy dla mojej dłoni ?
Odpowiedz
#65
Mówię o zowie FK, są właściwie 3 różne rewizje o tej samej nazwie. Z zowie masz 3 serie: EC-a, ZA i FK. FK i EC-a dostępne w 2 różnych rozmiarach, zowie ZA w 3, im wyższy numer w nazwie (ZA11/12/13) tym jest ona mniejsza. Starsze (w przypadku fk) miały żółte logo, następnie białe, a teraz najnowsze mają czerwone.
Pod palmgripa najwygodniejsza byłaby raczej EC1-a (ec2-a pod fingertipa/palmo-fingera), ZA 12 również powinna się nadać. FK jest raczej za płaska pod palma.
Odpowiedz
#66
Ok,ok, więc teraz proszę wybrać dla mnie myszkę, która najbardziej będzie dla mnie odpowiednia z tych powyżej wymienionych (podać nazwę).
Odpowiedz
#67
Chcesz symetryka czy profil? Fk1 duzo osob palmuje ale jest ciut za niska
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#68
Napisałem przecież o ec1-a i za12, ec powinna być wygodniejsza, ZA ma lepszą rolkę, przyciski (jak dotąd w poprzednich wersjach) były lepsze od tych w ec i fk więc moim zdaniem jest lepsza pod gry.
Odpowiedz
#69
Więc końcowy werdykt to Zowie ZA12, teraz zostało dokonać zakupu co nie będzie proste :D Będę wrzucał tu linki z zapytaniem czy warto kupić, iż wolę być pewny. Dziękuję za wszelką pomoc, temat będzie zakończony gdy w końcu kupie tego gryzonia :)
Odpowiedz
#70
^Zgaduje, że chodzi Ci o kupno używki tak?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.