• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką mysz wybrać
#1
Witam.

Posiadam mysz Hiro Octagon i mam z nią problem taki, że się gubi przy szybszym poruszaniu nią i nie wiem czy to jest wina podkładki i czy ona jest bardziej do gier typu Diablo. Gram bardziej w CS GO i potrzebuje takiej myszki która by się nie zacinała podczas szybszych ruchów, szukam myszki w cenie do 100zł i mam parę  gryzoni od siebie:
A4Tech Bloody v7
A4tech Bloody V8M
A4 Tech Bloody Blazing A9

Jeśli znacie lepsze myszki w tym przedziale cenowym to proszę o podanie nazwy.
Edit:

Wybaczcie ale nie zobaczyłem, że takowy wzór jest :D

jaką obecnie myszkę używasz: Hiro Octagon
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800 mniejszego nie mogę bo się nie da
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
czułość w Windows: piąta kreska
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): nie posiada
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): gram na bardzo małym sensitive i nie jestem wstanie się obrócić o 360
w co grasz (podaj tytuły gier): CS GO, CS 1.6, Battlefield 3, i jeszcze CS GO no i do tego CS GO (głównie CS GO ) :DD
jaką masz obecnie podkładkę: Gaming PAD (zwykły szmaciak)
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 2 przyciski, boczne w zupełności wystarczają
twój budżet: 150zł MAX !
jaki chwyt stosujesz: PALM GRIP
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo ręczny
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18 cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? ok 1 cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: chciałbym zmienić to aby się nie gubiła podczas szybszych ruchów
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: tak, taniej chyba
uwagi (np. co do wyglądu myszki): aby tylko sensor był dobry


Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
Do 100zł wszyscy polecają A4tech a90. Z serii bloody nie warto raczej kupowac żadnej myszki, poniewaz ich sensory są lekko mówiac słabe :) Jakbyś chciał to możesz dołozyc 50zł i jest fajna myszka Cm storm alcor- juz z lepszym sensorem ;p
Odpowiedz
#3
A90 ma ok sensor i to najlepszy wybór do 100zl. Jedyna bloody.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#4
(03-25-2016, 09:54 PM)Quelto napisał(a): Do 100zł wszyscy polecają A4tech a90. Z serii bloody nie warto raczej kupowac żadnej myszki, poniewaz ich sensory są lekko mówiac słabe :) Jakbyś chciał to możesz dołozyc 50zł i jest fajna myszka Cm storm alcor- juz z lepszym sensorem ;p

cóż ja kupiłem za 100 zł z przesyłką Roccat Savu. Łapcie okazje po prostu :D ogólnie polecam, ale trzeba się przyzwyczaić do kształtu. Ogólnie za 98 zł (przecena i proooomocja) masz Asus Rog Sica - sensor PMW 3310, bije nawet ten w savu, ktory jest ten sam co w Alcorze, ktory jest jeszcze lepszy od al90 ;D
Odpowiedz
#5
jedynym minusem w Sica są podobno przyciski, jednak można je nawet zmienić.
Odpowiedz
#6
Jak w Sice nie pasują ci przyciski to możesz je zmienić ;)
Odpowiedz
#7
Na to wygląda, ze wybiorę A4tech a90 w tej cenie, są 2 głosy za :D . Mam jeszcze jedno pytanie, bo gram na małym sensitive (1.20) bez akceleracji i czy nie będzie się zacinała przy szybkich ruchach, ze np będę mógł się obrócić do tyłu bez problemu .
Odpowiedz
#8
(03-25-2016, 10:32 PM)EgzoCS napisał(a): Na to wygląda, ze  wybiorę A4tech a90 w tej cenie, są 2 głosy za :D . Mam jeszcze jedno pytanie, bo gram  na małym sensitive  (1.20) bez akceleracji i czy nie będzie się zacinała przy szybkich ruchach, ze np będę mógł się obrócić do tyłu bez problemu .

raczej będzie. raczej napewno. Mam savu czyli lepsza od al90 i czasem, co prawda rzadko ale jednak myszka sie zatnie. Jesli chcesz porządną myszkę dla lowsensa to pomysl nad myszką z sensorem PMW3310. Najtansza jest Sica, potem myszki są od ok 145 zł. (z tym sensorem)
Odpowiedz
#9
No to kaplica :'( nie pozostaje mi nic innego jak rozglądać się za profesjonalną myszką, tak za max 150 zł jakieś propozycje ? Idę płakać ^^

Edit: może Mysz SteelSeries Rival 100 ?
Odpowiedz
#10
Cm storm alcor
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.