• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką mysz wybrać
#51
wcale taniej na allegro nie bd - prowizja. Nie kombinuj, kupuj przez olx, jak się boisz to bierz pobranie.
i powiesz że bierzesz za 130, jak się nie zgodzi to 140. Jak nie to nie. Jęsli potrzebujesz myszki na teraz to bierz. Jak nie to poczekaj, bo nie jest to jakaś super oferta.
Odpowiedz
#52
Powiedz ze bierzesz za 160 z wliczona wysyłka ale tylko przez Allegro ewentualnie podnieś ta dyszkę i weź z Allegro od niego a jak nie Allegro i nie za pobraniem to podziękuj ;p
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#53
nie opyla się alledrogo w ogóle. Ktoś Cię kiedyś oszukał Amok, że się tak boisz? Nikt nie jest głupi by się w takie coś bawić, szczególnie typek który ma wszystko napisane i zdjęcia są, wiec wątpie żeby to były zdj z neta ;)
chyba, że autor chce płacić więcej za perk +10 do bezpieczeństwa ;D
Odpowiedz
#54
Hmm no to na olx za pobraniem to będę musiał pewnie zapłacić więcej niż 150 zł i nawet gdyby to i tak nie jest źle chyba :D
Odpowiedz
#55
zależy, jak mowiłem ostatnio byly 2 FK1 i za 100 poszły jak bułeczki
CIERPLIWOŚCI :D
Odpowiedz
#56
Tak oszukał. Tak to jestem bezpieczny i mam pewność ze moja paczka dojdzie czy pieniądze a także mam jego dane osobowe :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#57
Witam po przerwie :DD

http://olx.pl/oferta/myszka-zowie-fk1-CI...81a1906255 co myślicie ?
Odpowiedz
#58
Stara, żółta wersja miała bardzo twarde przyciski, do tego sporego input laga przełączników, ja bym sobie odpuścił.
Odpowiedz
#59
Panie drogi to już inna sprawa miałem kupić myszkę Zowie FK1, hmm a jaką proponuje szanowny pan, tej samej firmy tylko jakaś nowsza ?
Odpowiedz
#60
Obecnie można spotkać 3 modele FK1.

FK1 z żółtą rolką - Najstarsza odsłona FK1, której dotyczy ta aukcja, która jak kolega wyżej wspomniał ma twarde przyciski i sporego laga. W sklepach jej już nie kupisz.
FK1 z białą rolką - Lepsze przyciski, brak laga.
FK1 by Benq - Najnowsza odsłona, 16 stopniowy scroll a co do reszty nie jestem pewien ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.