• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką mysz wybrać
#31
Alcor najlepszy do 140. Reszta to jakies nowe nie sprawdzone a alcor sprawdzony.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#32
Czemu zowie odrzucas? ;p to najlepszy wybór w tej cenie ale ok :v
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#33
Drogi dość jest a używanej się troszkę obawiam :)
Odpowiedz
#34
Masz gwarancje to czego sie obawiać? Odsyłasz najwyzej i tyle..
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#35
alcor nie jest najlepszy. Nie polecaj mu myszek na a3090, bo będzie się chłopak męczył (sensor ma za mały max. speed) To, że nie testowałeś czegoś innego nie oznacza, że nie ma czegoś lepszego. Patrz produkty dobrych marek na sensorze 3310. (5000dpi)
Zastanawiając się nad myszką najbardziej przychodzi mi do głowy Steelseries Rival. Masz 18cm (łapę :D) więc spora, ja mam 21 XD Do palm gripa polecana, jest tanio na olx (inny typek wystawił za 50) Może warto?


Jeśli nie to na olx często jest za ok 150 zł (ale tylko na gwarancji bierz) Razer Deathadder 2013. On również się opłaca i jest to chyba jedyna rzecz Razera warta uwagi.
EDIT. Zowie FK1 jest również bardzo dobra. Nie odrzucaj jej i po prostu czekaj na myszkę z gwarancją w dobrej cenie. Ostatnio była za 100 zł + nowe slizgacze, czyli jedyna rzecz ktora w znaczącym stopniu moze wplywac na uzytkowanie. Więc cierpliwości ode mnie życzę na te święta ;) Nieważne jakiej firmy będzie myszka, ważne żebyś był z niej zadowolony. Gdybyś napisał dokładnie jaki masz chwyt wtedy moglbym pewniej polecić Ci jakiś produkt.
Osobiście uważam, że Rival będzie dla ciebie najlepszy, bo nie znajdziesz raczej dużej myszki, na której wygodnie i pewnie grałbyś przez dłuższy czas. A tobie zależy na kontroli. Ona jest wąska (masz chudy łapy) i długa (18cm). No i fajnie :D
Odpowiedz
#36
i takie pytanie czy my mamy tą samą podkładkę? :D
Odpowiedz
#37
Ja mam rękę 18 i rival był dla mnie troche za duzy :/
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#38
(03-26-2016, 10:48 PM)Czyszczu napisał(a): i takie pytanie czy my mamy tą samą podkładkę? :D
http://dns.comp-art.com.pl/mysz-podkladk...311EC.html taka podkładka 450x400 czy jakoś tak :D
Odpowiedz
#39
Właśnie ten "Steelseries Rival 100" kolega sobie kupił i co do wielkości to nie jest tak źle bo testowałem :D
http://allegro.pl/listing/listing.php?st...1&buyNew=1 czy warto sie szarpnąć ?
http://allegro.pl/mysz-zowie-fk1-mysz-dl...19474.html hmm Zowie FK1
Aaale dylemat mam xd, dzieki za wszystkie odpowiedzi i porady :)
Odpowiedz
#40
Drogo ta fk1. Ja za 120 kupiłem fk2 która jest z sierpnia 2015 :D szukaj na olx i pytaj o wystawienie na Allegro, cześciej tak taniej wyrwiesz, za 200 to masz nowa z mouse bangee jak juz :p za 160 używana miesiąc dwa
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.