• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką mysz wybrać
#11
Hmm troszkę droższa jest, a czym się różni ?
Odpowiedz
#12
Myślę, że sensorem głownie ale pewnie wykonana też jest lepiej. Ogólnie na niższy budzet odrobine jedna z najlpszych jak nie najlepsza mycha. Ja bym brał na twoim miejscu za tą cene :P
Odpowiedz
#13
(03-26-2016, 11:38 AM)Quelto napisał(a): Myślę, że sensorem głownie ale pewnie wykonana też jest lepiej. Ogólnie na niższy budzet odrobine jedna z najlpszych jak nie najlepsza mycha. Ja bym brał na twoim miejscu za tą cene :P

wiesz alcor to to samo co savu, a3090 jest dobry, ale nie na niskich czułościach bo ma wysoki LOD i niski max speed. Alcor w dodatku jest gorzej wykonany niż Roccat, ma także gorsze ślizgacze, + rolka w savu (titan wheel chyba, ma takie wyczuwalne ,,schodki") Jedynie alcor ma lepszy kształt. Ogolnie jeśli masz do dyspozycji 150 zł, to możesz zrobic cos takiego, że kupujesz Asus ROG Sica za 99 zł (promo), jak Ci nie pasują przyciski to możesz je łatwo wymienić (mechanizm wymiany). Za sicą przemawia cena, w/w mechanizm oraz dobry, uniwersalny kształt. Minusem jest gruby cięzkawy kabel, jednak w łątwy sposób można zrobić tzw. mouse bungee, lub po prostu je kupić. Drugą propozycją jest Roccat Kone Pure 5000 DPI. Ma wlasny procek, i sensor PMW3310. Lepszy kształt niż savu, świetny pod fingertip, dobry pod Claw, i ujdzie na palm grip jak ktoś ma małe łapska. Ma dedykowane przyciski do dpi i 2 boczne. Kosztuje zależnie od promocji ok. 150 zł. Na olx da się go wyrwać też za ok. 150 zł, lub mniej. Nie są to często myszki używane, gdyż jak pamiętam iliyama dodaje je do swoich monitorów, a niektórzy je sprzedają. Możesz jeszcze poczekać na recenzję Natec GX75 (będzie na test gear). Nie wiem jaką masz łapę, ale jeśli dużą to możesz wyrwać na olx, co prawda używaną ale w świetnym stanie Steelseries Rival za 50 zł (!!! szał ciał). Gumy boczne nie są zjechane jak to bywało z tym modelem. Nie wiem jak z gwarancją, ale jak chcesz to się spytaj. Napewno miażdży myszki które podałem pod względem opłacalności.
Odpowiedz
#14
http://olx.pl/oferta/myszka-steelseries-...10d06458a8
link do rivala
Odpowiedz
#15
Ten pan juz nie odpisuje, myszka bez gwarancja ale opłacałoby sie jednak chyba juz Nue aktualne
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#16
w każdym razie jest druga za 5 dych. Albo kupić Sica mu pozostaje. Lub dozbierać do high-endowych mych.
Odpowiedz
#17
Alcor to bardzo dobra myszka. Niech uzupełni wzor , i w co gra, moze mu wystarczy alcor np a jak ma duża łapę to rivala polecam w 100% używane za ok 120 da sie kupic :) 140 to miesięczne dwu nawet
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#18
sensor ciapaty, rozumiesz. Amok czy Ty przypadkiem nie jesteś na benchmark? Ko polecił jakiemuś biedakowi Krakeny? :D
Odpowiedz
#19
Jestem :D ale ja zawsze cloudy polecam :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#20
(03-26-2016, 01:50 PM)Amok napisał(a): Jestem :D ale ja zawsze cloudy polecam :D

cóż, ja tracer mecano :D a on ma krakeny i myśli że są warte tylu pieniędzy... nie ma to jak forumowicze którzy się nie znają ;d Ja coś tam wiem i odzywam się gdy wiem że trzeba :D a tak apropo wytłumiam Mecano. Kupuję z firmy w której pracuje tata oringi. I wyjdzie znacznie taniej niz zwykłe ,,specjalne do klawiatur" xD To się nazywa spryt ;d
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.