• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 200zł.
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech G300 (jednak nie zwracajcie uwagi na nią, została kupiona bo była w sklepie i tyle)
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 500
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): 2.2
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): -
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): jakieś tak +/- 30cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier):CS:GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: Roccat Taito King Size jednak jak będę zmieniał to raczej na Zowie G-SR.
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Obecnie używam tylko podstawowych, lewy i prawy
  • twój budżet: Jakieś 200zł, ale jak będzie trzeba to jestem w stanie coś dołożyć
  • jaki chwyt stosujesz: palm grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):17,5 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego?: 1,7 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Jeśli mi to pomoże, jeśli będę lepiej grał, jeśli będzie mi wygodniej to jak najbardziej
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Raczej tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:Niemal wszystko, sensor, rozmiar itp itd...
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): brak
Odpowiedz
#2
Masz w okolicy jakiś stacjonarny sklep (media, saturn itp)? Dobrze by było jakbyś przymierzył SS Sensei oraz Roccat Kone Pure. Jeżeli Sensei będzie pasować to kup DM1 Pro, jeżeli Kone Pure to weź wersję Black Edition.
Odpowiedz
#3
(05-16-2016, 10:19 AM)t4co napisał(a): Masz w okolicy jakiś stacjonarny sklep (media, saturn itp)? Dobrze by było jakbyś przymierzył SS Sensei oraz Roccat Kone Pure. Jeżeli Sensei będzie pasować to kup DM1 Pro, jeżeli Kone Pure to weź wersję Black Edition.

Właśnie nie mam takiej możliwości alby sprawdzić czy jakaś byłaby dobra, wygodna itd. dlatego napisałem tutaj bo zależy mi abyście polecili mi dobrą myszkę, taką która będzie i dobrze dopasowana ale i dobra pod względem specyfikacji.
Odpowiedz
#4
rośnie Ci jeszcze ręka?
Odpowiedz
#5
Raczej nie.
Odpowiedz
#6
Zadecydowałem jednak, że wydam więcej niż 200zł i wybralem Zowie FK. Jednak nie wiem czy wybrać Zowie FK1 czy FK2. Jak możecie zobaczyć na samym początku dłoń mam małą, jednak chciałbym abyście pomogli mi, czy FK1 nie będzie za duża, czy jednak FK2 będzie lepsza. Czekam na odpowiedzi.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#7
Moim zdaniem FK2 będzie lepsza dla Ciebie.
Odpowiedz
#8
Okej, dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.