• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka o szybkości "drewna"
#1
Witam, nigdy w życiu nie miałem podkładki więc nie mam o nich zielonego pojęcia ale zachęcony opiniami innych na temat podkładek chciałbym sobie jakąś kupić. Problem polega na tym że nie wiem co dokładnie może oznaczać szybka/średnia/wolna podkładka.

Poszukuję podkładki o szybkości zbliżonej do szybkości myszki na wygładzonym przez parę lat blacie biurka ;p. Mam wygładzony tylko trochę większy kawałek niż wielkość myszki a w CS:GO jak muszę zrobić mocniejszy ruch ręką to po wyjściu z wygładzonego kawałka mysz inaczej się ślizga.

Zastanawiałem się nad:
A4tech X7 300MP
CM STORM speed-rx
QPAD CT
ROCCAT TAITO
TESORO AGEIS X2

Nie chcę niczego droższego.


EDIT
Mysz A4tech X7 Snake
#2
podejrzewam, że na tym drewnie dosyć szybko Ci śmiga ta myszka i obawiam się, że na materiałowych będzie Ci się grało powiedzmy, dziwnie :P Ja bym Ci zasugerował, abyś na początek kupił coś najtańszego, aby się przekonać jak to jest na materiałowej, być może przypasuje Ci to i za jakiś czas będziesz chciał coś droższego. Póki co weź Natec M11 Logo, kosztuje grosze więc nawet jak Ci nie przypasuje to będziesz wiedział, że chcesz koniecznie jakąś plastikową lub znacznie szybszą/wolniejszą :)
#3
Właśnie coś tak czułem że może być ciężko z materiałem ;/

Kupie A4tech X7 300MP bo na pewno dostępna w moim mieście, cena ta sama i parametry podobne w waszym zestawieniu podkładek.

Dziękuję za odpowiedz :)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.