• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EC2-A czy FK2
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Zowie ZA12
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): ------
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 24 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CSGO i inne
  • jaką masz obecnie podkładkę: Roccat Taito
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 3 + boczne
  • twój budżet: nieograniczony xD
  • jaki chwyt stosujesz: palm bo nie mogę znaleźć wygodnej myszki pod claw'a
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+3+1, ale wole 1-2-2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni: 18cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: TAK
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: nie
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: kształt
    W skrócie, która z myszek będzie dla mnie lepsza pod claw gripa, ZA12 jest za szeroka, więc muszę grać w ustawieniu 1-3-1 co w ogóle mi nie pasuje, pod palmgripa jest ok mogę grać 1-2-2 ale mały palec szoruje mi po podkładce co doprowadza mnie do szewskiej pasji, claw grip na tej myszce tylko w ustawieniu paluchów 1-3-1. W skrócie co kupić ?FK2 jak dla mnie wygląda identycznie jak ZA12 tylko ma dupe niższą o 3 mm i nie wiem czy coś to zmieni(jest tak samo szeroka z przodu jak ZA12), ludzie twierdzą że nadaje się do clawgripa.EC-2A mogę mieć za małą rekę, żeby grać wygodnie clawem ? Jest jeszcze opcja Logitecha G303, ale tam to już wogóle boję się, że mi kształt nie podejdzie.
Odpowiedz
#2
Trudny wybór, g303 można zaryzykować, bo claw grip jest jedynym wygodnych chwytem dla niej. Podjedź do jakiegoś stacjonarnego, z reguły mają g303 do testowania. Pytanie zasadnicze - czy stosujesz bardziej płaski claw grip (wtedy mógłbyś wybrać FK2) czy taki bardziej szponiasty, wtedy pozostaje Ci test G303.
Odpowiedz
#3
Według mnie fk2 jest dobra do clawa, ja gram palmo claw na niej a dłoń mam tez 18 :p
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#4
Heh, chyba zamówię Fk2 I g303 i najwyżej odeśle , jedną z nich, albo obie... Niestety nie mam możliwości jechać do sklepu i palpacyjnie obmacać delikwenta. Wydaje mi się, że z FK2 będzie podobnie za szeroka z przodu.
Amok a w jakim ustawieniu trzymasz palce na Fk2 1-3-1 czy 1-2-2 ?
Odpowiedz
#5
1-2-2 :) dłoń 18 chwyt palmo claw
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#6
Dzięki . Zamówiłem obie zobaczymy co z tego wyjdzie, nikt z Was nie testował EC-2A ?
Odpowiedz
#7
Dla mnie do palmoclaw była najlepsza fk1 , a gdy zmieniłem na 2 to gram takim fingero palmem :p wiec ec2 do palma za mała według mnie ;) miałem ec2 evo to sprzedałem ja koledze bo była za mała ale kształt jest świetny, ja bym brał ec1 , wcale nie klocek bo wazy 90g. Pozatym deathaddera miałem i to najwygodniejsza myszka poza zowie ec do palma :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
ec2-a to to samo co ec1-a tylko mniejsza, kształt ma ten sam co ec2 evo, które mamy, więc nie ma co tu jeszcze testować ;)
Odpowiedz
#9
(03-24-2016, 12:20 PM)Amok napisał(a): Dla mnie do palmoclaw była najlepsza fk1 , a gdy zmieniłem na 2 to gram takim fingero palmem :p wiec ec2 do palma za mała według mnie ;) miałem ec2 evo  to sprzedałem ja koledze bo była za mała ale kształt jest świetny, ja bym brał ec1 , wcale nie klocek bo wazy 90g. Pozatym deathaddera miałem i to najwygodniejsza myszka poza zowie ec do palma :)

Heh, ale ja nie chce myszki pod palma tylko pod clawgripa,szczerze wątpie, żebym przy mojej łapie (18cm) ogarnał clawem ec1-a, dlatego chciałem dopytać się o ec2, ma inny kształt niż fk2, fk2 wyglada mi z przodu podobnie do serii za, tylko ma mniejszą doope.
Odpowiedz
#10
Fk2 bedzie idealna pod claw przynajmniej mi sie ja dobrze chwyta, a jak grasz symetrykuem to próboj symetryka jak nie to profil czyli ec
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.