• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz + podkładka CS:GO -+ 180 zł
#1
Witam
Zamierzam kupić wreszcie jakąś normalną myszkę do CS:GO. Obecnie gram na bezprzewodowej m175 logitech xD Tak wiem wiem nie jestem pro ale do 2 kałaszków udało się na niej kiedyś wbić. A więc tak. Myszkę chciałem kupić tak do ok 150 zł. Poczytałem trochę na waszym blogu i za tą cenę mogę kupić chyba tylko coś z sensorami A3050/ A3055/ A3060/ A3080/ /AM010 /S3888. Jednak znalazłem promocję na mysz z lepszym sensorem. Dokładnie chodzi mi o taki zestaw http://allegro.pl/mysz-dla-graczy-steels...83524.html (nie to nie żadna reklama) I chciałbym się dowiedzieć ja ta myszka ma się do brata serii 300? I czy podkładka była by ok z tą myszką. Bo bez podkładki trochę dużo jak na myszkę dla mnie. Coś więcej:


  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1000
  • czułości w grach cs czułość 8/8 włączony bezpośredni odczyt i akceleracja myszy. przyspieszenie 1.05 (nie wiem może to złe ustawienia)
  • czułość w Windows: 6/11 włączona precyzja
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót - 360°: 5 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier):CS:GO
  • jaki chwyt stosujesz: chyba FINGERTIP GRIP
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce: 1+2+2
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni:19 cm
  • jaka jest grubość twojego palca wskazującego: 2 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: raczej nie 
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: kółko nie działa podczas wciskania. mało precyzyjne celowanie 
Co do podkładki nie mam zdania. Z tego co wiem lepsze są jednolitego koluru, więc taka też może być. Nie musi być ładna tylko praktyczna. Podczas pisania jeszcze znalazłem promocję na taka myszkę: http://www.komputronik.pl/product/289054..._Sica.html
Chyba też warta uwagi lecz nie ma dodatkowych przycisków a myślałem o jakimś skrypcie do CSa na dodatkowe przyciski
Odpowiedz
#2
Myślę, że spokojnie możesz wybrać tego z linka Rivala (to to samo co 300, ale w starszej rewizji jakby) co prawda będzie jak x2.5 to co miałeś pod względem wielkości, ale myślę, że się przyzwyczaisz.

Sica będzie z kształtu bardziej jak to co miałeś (ma również mniej przyjemny materiał powierzchni), więc pozostaje pytanie czy wolisz spróbować znacznie większą myszkę (z dodatkowymi przyciskami) czy pozostać przy czymś podobnym.
Odpowiedz
#3
No właśnie też tak o tych wielkościach myślałem. Chyba podjadę do xkomu i zobaczę jak mi pasuję. A który sensor jest lepszy ? No a co do podkładki? Ta co jest na aukcji nada się do tej myszki ? I jaka podkładka pod Sica mogła by być i w jakiej cenie ?
Odpowiedz
#4
Sensor maja ten sam. Oba 3310.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Okej ale co z ta podkładką do tego sensora. Byłem w pracy i kolega stwierdził żeby kupić logitech g300 bo nie ma co przepłacać. No ale 100 zł plus podkładka to też w okolicy 150 zł. Co o tym sądzicie i jak z tą podkładką od A4tech do tych sensorów?
Odpowiedz
#6
Do 3310 wystarcza ten a4tech, tylko dostajesz tą najmniejszą. Dołóż do myszki z 3310.
Odpowiedz
#7
Okej dzięki za odpowiedzi. Wczoraj byłem w sklepie i ten SS faktycznie jest bardzo duży i nie wiem czy dam radę się przyzwyczaić. Możecie coś mniejszego polecić? I lepiej jakąś inną podkładkę wybrać czy A4Tech wystarczy? Duża różnica jest z droższymi podkładkami ?
Odpowiedz
#8
moze CM Alcor + Natec M11/ROccat Taito
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.